Vedeli dobre odrbávať a veľa ľudí im skočilo na Dzurindove sladké rečičky. Ako pred 3,5 roka na Matovičove :-))))
Vedeli dobre odrbávať a veľa ľudí im skočilo na Dzurindove sladké rečičky. Ako pred 3,5 roka na Matovičove :-))))
Čo bolo to bolo terasky je major :-))))
SDKU bola fašistická? :-)))))
Aj Dzurinda? :-)))))
Budaj Dostál detto :-)))))
Takže SDKU bola fašistická,? :-)))))
Ty si tam ani nebol...:-)))
Ich sponzor :-))))
Včera som sa riadne na tých sprostostiach o úspechoch ofenzívy zabával... :-)))
Nebolo by lepšie ak by si šiel bojovať na Ukrajinu? :-))))
To som sa zasmial. :-))))
Ti dvaja nacisto skolabuju :-)))))
Ale vcera tu pisali v ukropropagande ze su pri druhej ruskej obrannej linii pritom postupili o dva domi a pivnicu v sedej zone a strat mali neurekom ...
Ale aspoň si nestrieľajú prezidentov ako na Divokom západe... :-)))))
Ale na kyjevského ducha si veril :-)))))
Aj o kyjevskom duchovi tvrdili, že zostreľoval ruské lietadlá a pritom to bol mýtus :-)))))
Za desať dní stratili ukrajinské jednotky v smere na Záporožie asi jeden a pol tisíca vojenského personálu a obrovské množstvo vojenskej techniky.
Medzitým New York Times informovali, že americkí generáli Zelenskému odporučili, aby prestal „rozmiestňovať“ svoje sily pozdĺž celej línie kontaktu a nasmeroval ich na posilnenie ukrajinských ozbrojených síl v Záporoží...Takže Zelenskému veľa vojakov nezostáva...
Na Sicílii vypaľovali pastieri suchú trávu :-))))
Zmenil si nick ale píšeš ako trasľavý rovnako :-))))
Mal by si pochváliť Putina za denacifikáciu. Príde aj na kyjevskú nazsi bandu :-)))))
Odporúčame