Riadne fňuká :-)))))
Zelenský vyhlási , že to bola práca ukrajinskej rozviedky :-)))))
V tvojom kysuckom kuríne? :-)))))
Lenže toto lietadlo dostalo defekt na ľavé koleso :-))))
Škoda, že nie je v jeho obľúbenej dúhovej farbe :-))))))
Každopádne mi je tvoj názor u prdeli....
Zatiaľ tu plačete iba vy liberálni tajtrlíci :-)))))
Veď ty ani nevieš, čo to je. Inak by si takú sprostosť nenapísal. Alebo máš halucinácie z drogy :-)))))
Nemrkoc ty podporovateľ pohrobkov Stepana Banderu :-))))
Veď sa už vykokci :-)))))
Podľa toľkého pohoršenia z tábora liberálnej falangy sa zdá, že Prigožin bol ich človek :-)))))
USA dron dokázal zlikvidovať aj celú moslimskú svadbu, či pohreb ... A stačilo povedať "vedľajších obetí nám je ľúto"...
Zatiaľ tu vyplakávajú nad jeho smrťou ovce z tvojho stáda :-)))))
Podľa videa bude riadne spopolnené...
Odporúčame