vedci sa cítia byť idiotmi, keď akčne zareagovali.
nie, to nikto od nich ani nežiada ani nečaká aby bránili Fica. To by oni nikdy nedokázali. Oni boli priam nadšený keď si Matovič vymýšľal na Fica klamstvá a podsúval ich ako pravdu. Vtedy s nadšením podporovali Matoviča a teraz sa im to nepáči keď sú v jeho hľadáčiku oni, mozgy Slovenska
Toto snáď je zlý sen.
západné mocnosti eskalujú napätie na východe Ukrajiny a oni majú tú drzosť vyzývať Rusko na zmiernenie napätia.
Ukrajinská armáda hlási ďalšieho zabitého vojaka. Ukraina by mohla hlásiť koľko zabili civilistov a vojakov na východe Ukrajiny
už sa rozohrávajú mediálne hry
Médiá pokračujú v rozklade štátu
keď urážal a osočoval Fica kde boli títo vedci? Prečo im to aj vtedy nevadilo? Aha LEBO FICO
Celec, už si sa zaočkoval AZ?
AstraZeneca Európska lieková agentúra na základe lobbingu mohla vakcínu schváliť.
nehovor HOP kým nepreskočíš
ešte nevieš akým fiaskom to celé skončí
potom prečo slovenskí vedci nehromžia na Astra zeneca,Moderna, Pfitzer?
Ale oni hromžia na SR, z ktorej odchádzajú unikátne mozgy za hranice
nový minister zdravotníctva tiež neaktualizuje informácie na str MZSR ako ten starý?
kto im ich zviazal? Najradšej by si povedal Fico, že?
tu nejde o zviazané ruky ale o ich papalašizmus. Čakajú na astronomické finančné injekcie a aj tak by nič nedokázali. NIČ by nevymysleli. Majú slabú mozgovú výbavu
odborník keď chce niečo dokázať, urobí to aj napriek prekážkam. To sú skutoční hrdinovia.
tí odborníci už mali mať vyvinutú Slovenskú vakcínu a nemuseli sme sa doprosovať v zahraničí
ŠUKL má perfektého poradcu z dieľne A.Kisku.
Rado vyškolený v ameritzských mozgov vymývajúcich centrách to riadi
zuza je jedna veľká katastrofa pre Slovensko
vláda dezolátov, ktorú volili lúzy a juesej embussy
Aj vy počujete to hrobové ticho v strane žaludi? Berú plat za sladké nič nerobenie
matovič vyzliekol idiotov a nepriateľov štátu do naha
ktorá dalsia trafená hus po korčovi zagága
Odporúčame