on má toľko koľko mu v danom momente je treba
on má toľko koľko mu v danom momente je treba
celý rezervačný informačný systém korona.gov.sk je jeden veľký bordel
Jedine Dr.Haus by to dal do poriadku
aj invermektín dostanem bez problémov
presne ta. Štát vyrába nepodarky, chaos a celú svoju neschopnosť zvaľuje na občana
ja si počkám na vakcínu tretej generácie od Dr.Otkera
katastrofa remišová a jej MIRRI produkujre najväčšie nepodarky od 2.svetovej vojny
ako môže tento generál žiť s tým čo zatajuje o gen.Lučanskom
Zuza zmarí celé úsilie a chcecnie občanov
Americké ministerstvo zdravotníctva týmto mimoriadnym krokom súhlasí so zmenou názvu vakcíny AstraZeneca
zuza je jedna z nich. Rovnaká podvodníčka ako oni
len škatule sa premiestnili. Nič viac, žiadna nová vláda. Uvidíme na ako dlho ju vymenovala
celé toto mesačné divadielko bolo len z dôvodu zmarenia referenda. Dúfam že text referenda je právne v poriadku aby ho nebolo možné anulovať výmenou ľudí pri válovoch
remišobá je spokojná, zatial je stále pri válove
ak sa im to podarí zažehnať som zvedavá na ako dlho. egá sa vrátia a bude to ako za matoviča
ako dobre že o tom neiformovala sama riaditeľka Baťová. tá by z toho urobila iný príbeh
spomínam si ako bola trapná s tým odvolávaním sa na zasadnutie predsedníctva
Odporúčame