Kollár zatvoril krám, poslancom dal 2 týždne dovolenku na regeneráciu a sám zdrhol na cyprus ošetriť si svoje investície, skôr ako budú zverejnené mená vkladateľov
Kollár zatvoril krám, poslancom dal 2 týždne dovolenku na regeneráciu a sám zdrhol na cyprus ošetriť si svoje investície, skôr ako budú zverejnené mená vkladateľov
kde boli doteraz tí čo dnes podávajú demisiu a až teraz osočujú Matoviča? Prečo doteraz mlčali? Sú rovnako zodpovední za stav tejto krajony ako Matovič.
čo robia teraz tí čo sú odvolaní z funkcií? Dúfam že sa nemotajú po národnej rade
do veľkej noci sa dajú pauzičku a potom sa uvidí
za toto divadlo v núdzovom stave by mali vysieť
už asi nemôže počúvať tie zuzine chválospevy na tie neschopné odstupujúce lúzy
už dnes nebol prítomný na rozlúčkovom akte u zuzy
komu ďalšiemu rupnú nervy? bidóvy ani šeligovi nie. Tí až príliš veľkí špekulanti . Bude to verona?
bidó šeliga hrajú vabank
buď my alebo nič
neoficiálna demisia nie je žiadna demisia. Takto skryto môže byť premierom ešte pekne dlho
čaputová produje schizofrenikov v priamom prenose. :
produkuje trojjediné funkcie v jednej osobe
aj šeliga stíchol
myslí si že ked zíde z očí matoviča že zíde aj z jeho mysle
je na omyle
Odporúčame