ministerkou zahr.vecí bude obstarožná intímna šeligova partnerka
ministerkou zahr.vecí bude obstarožná intímna šeligova partnerka
sa teším na to ich ukážkové vládnutie hodné 21.storočia
remišová by sa mala ospravedlniť občanom za kauzu ktorou rozpútala na Slovensku ešte väčšie peklo ako tu bolo
Remišová a Sulík chodili žalovať zuze a použili ju aby im zariadila odchod matoviča. zuza si zavolala matoviča. takže zuza vyhovela ich požiadake. zákulisné odporné intrigy. sulik a remišová avizoval odchod z koalície. Sulík dokonca už otvorene hovorí o demisii ale remišová sa už začína ukľudnovať. Som zvedavá ako táto fraška dopadne.
aj keby odišiel matovič uvudíme ako to ich celé slávné vládnutie skončí
ano. lenže oni sú tam všetci rovnakí zbabelci ako Matovič . Od Bidó až po Remišovú.
Pri týchto detských šarvátkach sa úplne odhalili
ani remišovie kompa nechce byť vo vláde pod vedením Igora Matoviča.
tu nejde o mňa. Ja neuvažujem s očkovaním. Ale sú aj takí čo zaočkovať sa chcú dať, Ja pojednávam o hlupani Ren´mišovej a jej MIRRA
tú účasť na protimatovičovkých demonštrácuách nu natovič nikdy neodpustí
veď entita od žaludov sa dnes predvidla ako najväčšia hlupaňa 21.storočia
dúfam že budú viacjazyčné. prečo nie sú jednotné v celej eu, ked je to výmysel eu?
očkovať by mali všeobecní lekári. alebo by mali na základe výmenného lístku kde bude doporučený druh vakcíny, alebo na základe receptu na vakcínu
entita zo žaluďov to zasa priblblo zaklincovala.
Ona, primitívka, ide rozprávať o registrácii na očkovanie ako o niečom hodnom 21.storočia.
Kde bola doteraz? Prečo ten systém nebol spustený v dokonalom stave od začiatku ?
Kašlala na systé, ona predsa riešila Sputnik.
tu nech si to vyskúša ako to funguje inde
prečo to odvolanie zuza tak naťahovala? Čakala že ho pustia z väzby
grendel a Todova nie sú nadšení
patolog to dokáže vyhodnotiť či nastal jej čas práve po čkovaní
bola by umrela aj keby nebola očkovaná ?
krava zasa zveličuje a klame
zaujímavé akoo krízu idú zahrať do stratena a zamiesť pod koberec.
Krajniak odstúpil z alibistického dôvodu aj keď to prezentuje že to urobil ako gesto upokojenia vášní vo vláde.
ŽAludi sú lepšííííííí !
ŽAludi sú lepšííííííí !
ŽAludi sú lepšííííííí !
ŽAludi sú lepšííííííí !
už nech prestane obťažovať náros svojou nevyzretou osobnosľou
Odporúčame