že vraj jeden z najkvalitnejších. potom si viem predstaviť ten hnoj čo tam je
že vraj jeden z najkvalitnejších. potom si viem predstaviť ten hnoj čo tam je
žumpa si to vraj musí naštudovať. aspon sa bude tváriť že tomu rozumie. . úšp jej už predpokladám doručil vypracované dovolanie aby to len podpísala.
ved ona už je na odchode
budú odchádzať po jednom aby si zuza trochu popracovala po dlhej dobe
prečo takí silní chlapy odchádzajú s roztraseným hlasom ´, stiahnutým hrdlom a so slzami v očiach?
hovníková už začala otáčať. vraj sa jej začína páčiť igor lebo ich navštívil v klube či kde
prasatá pri válove sa rozhádali na život a na smrť
asi by sme si mali preveriť v eu ako to s tým utajovaním zmlúv o nákupe vakcín. nadove klamstvo sa mi nezdá
Prečo si Na´d vynucuje rešpekt krikom? To sa dá aj slušným spôsobom
Prečo nás zastrašuje krikom?
Prečo si Na´d vynucuje rešpekt krikom? To sa dá aj slušným spôsobom
Prečo nás zastrašuje krikom?
Kolíková z dôvodu svojej nekopetentnosti a neznalosti si ju začala vysvetľovať po svojom. Stačí?
prečo až teraz. ked tam máte svojho človeka?
arogantný človek , ktorý neukľudňuje situáciu ale ju podnecuje nervozitu v národe
Nad podvod zatĺka klamstvom. klame až sa mu z huby práši. Sputnik je mimo EU. Preto by sa nemal odvolávať a vyhovárať na EU. takže žiaden problém by nemal byť so zverejneným zmlúv nákupu sputnika
Celé to začalo Sputnikom. Remišová už Sputnik ani nespomenie. Prečo zmenila rétoriku? Veď ona má bojovať proti Sputniku a nie proti Matovičovi
stačí ho vydezinfikovať dezinfekčným roztokom na ruky a nechať vysušiť
zuza prijme demisiu ministra Krajniaka v stredu. A bude ju aj zaujímať skutočný dôvod alebo ju to nezaujíma?
zuze vyhovuje vláda dlbých a blbších. Je s rovnakou rozumovou výbavou . Keby bola vláda len o málo rozumnejšia tak zuza by bola za najsprostešiu. Teraz sú na rovnakej rozumovej úrovni
Odporúčame