toto som čítala:
Križiak musí do parlamentu, lebo potrebuje imunitu. O vydanie poslanca musia žiadať parlament a predsedom je Kollár. Inak by ho NAKA vybrala z rokovania vlády.
toto som čítala:
Križiak musí do parlamentu, lebo potrebuje imunitu. O vydanie poslanca musia žiadať parlament a predsedom je Kollár. Inak by ho NAKA vybrala z rokovania vlády.
tak čo teraz? Bude sulík čakať do budúcej stredy?
sme rodina sa urazilo za pčolinského. to je dôvod
asi to nebude celkom pravda. za tým je niečo iné
Takže sme aj bez ministra práce a soc.vecí
Sme bez kľúčových ministerstiev v čase pandémie. To sme teda dopadli.
čo sa stalo že krajniak podal demisiu?
jaternica teraz s ambasádou špekulujú ako prepašovať PS do vlády tak aby to nikto nepostrehol
oni do nej ešte nestihli ani vstúpiť a už žiadame od nich aby vystúpili :)
tak ako povedal Fico, trápi niekoho z vládnej koalície že nemáme ministra zdravotníctva, že sme bez šéfa sis? jedine čo ich trápi sú válovy
ak odstúpi premier, odstúpi celá vláda . to hovorí ústava
SaS a Za ľudí žiadajú odchod Matoviča. Hrozia rozpadom vlády
vyhráženie im ide ale skutek utek
Kolíková: Ak Matovič bude naďalej premiérom, odídem z vlády
ty si fakt myslí že to potom bude lepšie? Potom kto odstúpi ďaľší?
oni to moc dobre vedia že sú v koncoch len robia všetko preto aby sa tam udržali aspon do najbližšej výplaty. Ide im o čas. Potrebujú ešte toho veľa nakradnúť
Odporúčame