++++++++++++
len abysa zdravotníci z kollára nepokakali. asi to nie je až tak vážne ked ho neoperovali hned.b
alebo čakali kedy vytriezvie
ale tí nie su na očiach verejnosti a nie sú amorálnym vzorom pre ostatných
prezidentka je pokrytec
možno sa tešila na dieťa od kollára a zrazu jej plány skrížila tragédia
tých debilov okolo maroriča si karma vychutná pekne pomaly
médiá neinformujú o aktuálnom stave ocka parlamentu.
čakajú na tb matoviča , z ktorej budú ako teliatka čerpať a od slova do slova ju tlmočiť a šíriť s odvolaním sa na zdroj: podľa Igora Matoviča.
Z Igora Matoviča sa sta aj Tlačová Agentúra , ktorá médiám predáva informácie podľa platného cenníka
igor si nájde vyhovorku a zametie to celé pod koberec
len s tým rozdielom, že sulíka nebude mať kto odvolať
prečo Magorič o sebe vyhlasuje že nie je infikovaný? Kde má tú istotu? On radšej žiadne testovanie nepodstúpi.
dúfam že takto to povie aj celej koalícii, ktorá sa chváli negat.testami. vi(d.ukrajnak bol celý happy bez seba že má negat.test. prečo sa teší z toho ako hlupák ke0d vie že ten test nákazu u neho len neodhalil? Prečo mu to magorič nevysvetlí aby sa zbytočne netešil, lebo aj tak môže byť nakazený
samotnému matovičovi ústava a zákony nič nehovoria ale nám svoje nezmyselné nariadenia vnucuje
aj keď môžu byť infikovaní ale test im to neobjavil, môžu využívať výhody. Načo to testovanie. Tebe to dáva logiku?
prečo tátot bezcitná zrúda testuje tých chudákov keď dobre vie, že testy sú nevhodné. Prečo ich táto zrúda straší?
Pozrite sa ako Matovič povzbudil vvšezkých ngatívne otestovaných dnes na orave:
https://scontent.fbts8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.…
a že to nie je magor
Odporúčame