to nemusel ísť ani do nemocnice
chudák ten v druhom aute. o tom nikto nepíše ako sa teraz cíti
Kollár určite nie. On sa vracal z Tvrdošína kde robil maskota pri testovaní :))))
vyšetrovateľ magorič vie presne ak to bolo. Klame národ ešte aj teraz
ešte je predčasne hovoriť karma je zdarma. zlá bylina nevyhynie
tlačový hovorca igiot magorič hovorí len o svojich. my ostatní ho nezaujímame
Informátor Matovič vysiela signály polícii o príčine dopravnej nehody. Vraj na vine bolo auto ktoré išlo na červenú.
nebolo to práve naopak, Boris si to valil v čase obmedzeného pohybu a zákaz vychádzania si bol istý že všetci sú doma
tým pcr mistrikovým testom neveria v zahraničí. neuznávajú ich výsledok
mal to urobiť v jeden deň odber na zmiešanej skupine poz a negat : najsskôr pcr -antigen-pcr-antigen
Toto by ma tiež zaujímalo
čo sa stane s identifakčným papierovým materiálom s osobmýni údajmi testovaných osôb? Komu poslúžia tieto informácie v budúcnnosti? Bude si ich magorič a sulík aj prefocovať alebo to za nich urobí armáda na pokyn nada?
vobec tau nie sú započítané testovačky igiota magoriča. Prečo?
vraj včera bol v testovacom tíme v tvrdošíne, a v tak závažnej situácii akou covid je, bol vyškerený ako slniečko na hnoji. zasa bol na školskom výlete
Odporúčame