to schytal od haščáka jednu výstražnú
už ich prepustili aby mohli pokračovať v jazde?
+++++ ešteže tak. Lebo inak by prelabzoval celé obdobie zákazu vychádzania
Kollár mal vážnu dopravnú nehodu a je zranený. hovoria na TA3
ako to teraz polícia vyšetrí? Asi budú zastrašovať vodiča z bieleho auta aby sa priznal
informátor magorič neinformuje ako je na tom kollár
kollár býva často ožratý, nešoféroval pod vplayvom
išiel z Maďarov -stalo sa to v Podunajských Biskupiciach. žeby nová známosť?
Odporúčame