kecanie a strašenie im ide. ale skutek utek
kecanie a strašenie im ide. ale skutek utek
pri tých ti nepomôže ani rúško. Mne sa stalo , že na chodbe niekto fačil a zostal po ňom len smrad. Išla som si privolať výťah a chvíľku som stála v tom smrade. Keby som to rúško nebola po chvíli zahodila, tak ten smrad zachytený v rúšku cítim celý deň-
Všade bol, všetko videl, všetko vie, na všetko má odpoveď
prečo Haščák zverenil vo svojich médiách perverznú komunáciu a nahrávku Kollára s nejakým rómom z východu ktorý sa citi byť ženou? Prečo ho vydiera? Bolo to z dôvodu nákupu testovacích súprav?
naď prebral velenie nad zdravotným ošetrením. Fíha aký odborník je z neho z oblasti medicíny.
ano. tu ide len o to aby sme si prekrytie tváre nespájali len s rúšom na gumičky.
dôležité je pkrytie tváre či už šálom, rolákom, rúškom, alebo kusom handry. z rúška sa stala imidžová a módna záležitosť
v Bratislave to akosi klesá. čo sa deje? žeby málo testovali?
super, vydezinfikujem si ústa a hrdlo pred testom. dik za info
to boli najomní provokatéri z oplotenej ambasády
ty si tam bol s nim? Ja si myslím že bol maskovaný rúškom, nikto ho nepoznal a poriadne z plného hrdla skandoval
Aj keď mal Korčik negatívny test na ochorenie Covid-19, to neznamená že bude postavený mimo povinnej 10 dňovej karantény. Pokiaľ bol v kontakte s infik.osobami, čo on bol, musí zotrvať v karanténe min,10 dní
Aj keď mal Korčik negatívny test na ochorenie Covid-19, to neznamená že bude postavený mimo povinnej 10 dňovej karantény. Pokiaľ bol v kontakte s infik.osobami, čo on bol, musí zotrvať v karanténe min,10 dní
ak vláda ustojí Sulikovu účasť na protivládnych protestoch, potom mi z toho vychádza jedine to že ho poslal tam matovič ako provokatéra. možno tam bol aj šeliga a kollár
potom by dávali zmysel tie dlažobné kocky
ak vláda ustojí Sulikovu účasť na protivládnych protestoch, potom mi z toho vychádza jedine to že ho poslal tam matovič ako provokatéra. možno tam bol aj šeliga a kollár
potom by dávali zmysel tie dlažobné kocky
TAJ NIE NATO ALE AMERICKé VOJSKá
ZA MATOVIčOM VžDY ZOSTáVAJú MŔTVOLY
s tým bude súhlasiť aj FIONA
čo ak testovanie je len zámienka na umiestnenie vojsk NATO? Pod rúškom cocidu nám tu ide NAD, Matovič a Merkelová presunúť 8000 a viac vojakov NATO . Dôvod si vymysleli testovanie občanov. Na to testovanie bude treba 16000-2000 vojakov. a zostanú tu nastálo
Odporúčame