zuza záhadne mlčí. Ambasáda ju nechala v štichu
zuza záhadne mlčí. Ambasáda ju nechala v štichu
a vôbec, načo testovanie a ešte v réžii Naďa.
Pozná niekto spôsob ako zastaviť tohto blbca ? Mohli by to urobiť jeho opičky v parlamente. Vzbúriť sa, postaviť sa mu a neustúpiť. ale to oni nedokážu. On si ich platí
nástupom Matoviča a jeho opičiek nastala na Slovensku doba temna. On je naším hrobárom. Opičky sú len výkonné netvory
táto sviečka horí za nás všetkých. Buďme statoční. Titanic sa ponára. https://img26.dreamies.de/img/666/b/571wrj74…
Matovič je Satan
ani náhodou nie som ochotná radiť debilovy z trnavy, ale len tak medzi nami, načo sú potrebné dve testovania. nestačí jedno po lockdovne? čiže otestovať po povinnej karanténe.
už je neskoro na výmenu vlády. Už tento matovičov bordel nikto nezachráni. treba ho už len nechať nech to dokoná. Matovič bude našim hrobárom a to vďaka jeho voličom
naď v relácii, dával za príklad testovanie v romskych osadách , že tam to prebiehalo tak ako to bude prebiehať teraz. Lenže vtedy a tam to robili pod šírim nebom a nekašľali a nesmrkali tam v jednej miestnosti. To je zásadný rozdiel. Pellegrini mal pravdu, že odoberajú vzorky a na odeve majú supervírusy.
Ako budú servisní pracovníci dodržiavať doporučený odstup 2 m? Takže ako v somálsku alebo ako v osadách nás budú testovať. Ďakujem, neprosím si
pri týchto amatéroch je riziko ísť sa dať testovať
ved oni to budú robiť ako v kongu
papieriky, nevyhovujúce ochranné rukavice, .... kašľanie a smrkanie v miestnosti. Ľudia buďme obozretní
no pozrite si toto: obslužný servis žiadna dezinfekcia rúk po každom testovanom, podávanie teda odtrhanie útržkov papiera z kuchynských roliek bez dezinfekcie , kýchanie smrkanie v miestnosti... To nás fakt chcú nakaziť
https://www.facebook.com/ozbrojenesily/video…
zaujíma ma ako armáda bude dodržiavať hygienické opatrenia aby sa nestala ona prenášačom pliagy.
osammostatnite sa ako Vatikán a nám bude hej
Podľa šéfa kabinetu 5-tisíc sviečok majú pripomínať 5-tisíc ľudí, ktorí každoročne zomrú
milý bajuzik, ja som sa aj v lete chovala zodpovedne na rozdiel od teba. dúfam že si spytuješ svedomie a opakuješ JE TO MOJA VINA, JE TO MOJA VINA
ano, ja som bola zodpovedná aj v lete.
ty, nezodpovedný, si z vesela roznášal nákazu.
vyšiel prezidentke v ústrety, aby nemusela zavrieť podnikanie s chatou
že vraj Podľa šéfa kabinetu šlo o najťažšie rozhodovanie v histórii samostatného Slovenska. Keby to šéf kabinetu bol riešil skôr, nemusel to mať tak ťažké v rozhodovaní. z jeho strany je to celé zlé, falošné, zbabelé
presun svojich jednoduchých ľudí v krajoch, okresoch mu zabralo všetok čas.
na vírus sa dostalo až teraz
Odporúčame