ako dlho budú pozitívní v domácej karanténe?
to nám ešte neprezradil magorič koľko to bude stáť
celý hokus pokus skolabuje hned v prvý deň testovania. Po prvom testovaní žiadajte kontrolný test . NATO je omylné
v mimoriadnej situácii je karNTéNA bez nároku na pnku
akosi sklapla. podozrivo mlčí alebo upratuje chatu
koľko budú stát tie ich skafandre a iný spotrebný materiál? to magorič nepovedal
on je len naDRžANý. už s nim nikto nechce šukááááááááááááť
pán Mikas, ale najskôr treba s matovičom spísať dohodu hmotnej zodpovednosti so 100perc. spoluúčasťou a s náhradou všetkých výdavkov
ja chcem aby ma testoval Nad. poradim mu aby si donieso aj trostupňový rebrík
Dosť bolo matovičových hokusov-pokusov. Všetko čo doteraz robil bolo na spôsob POKUS-OMYL. všetko vyšlo ako omyl. prečo by sme mu mali veriť teraz že to vyjde? V hre je vysoká suma peňazí
alebo z nepresného testu
v prípade neúspechu tohto experimentu, všetko mu bude zosobnené. všetko a všetky náklady*!!!
preto musí niesť plnú zodpovednosť za tento experiment
v hre je minimálne 52 milion eur + náklady spojené s testovaním. Nákup testov urobili nehospodárnym subdodávateľským spôsobom. Testy sa dajú kúpiť oveľa lacnejšie a to priamo od výrobcu.
Žiadam o odstúpenie Matoviča za nehospodárny prístup k verejným financiám. Žiadam jeho absolútnu hmotnú a trestnú zodpovednosť za experiment v prípade jeho neúspechu. Suma 52 milion eur + náklady spojené s testovaním je obrovská suma, ktorú práve teraz ide presunúť na svoj účet
Odkazujem vláde SR aby si hľadali nového predsedu.
ale len na dva týždne , nie na celý život. Magore odstúp, si hnoj.
Ja žiadam aby si pred začatím testovania podpísal hmotnú zodpovednosť za finančné straty a na zdraví ľudí.V prípade že tento tvoj experiment sa minie účinku budeš musieť vrátiť všetky fínancie za nákup materiálu, za odmeny tých, ktorí budú testovať, za ich bezpečnostné ovćhranné prostriedky, za prenájom priestorov .... a neposlednom rade za nesprávne vyhotovenie výsledkov testov a úmyselné poškodenie zdravia človeka. Bez Tvojej hmotnej zodpovednosti nikto sa nedá testovať!!!
od teraz by ho mali vítať v parlamente hlasným FÚÚÚJ!
keď ju platonicky miluješ nie je čo riešiť
Odporúčame