mikulec našiel tú správnu výhovorku
mikulec našiel tú správnu výhovorku
no vidíš mikulec, našiel si trhlinku v proteste . teraz sa môžete tváriť že ten protest nebol protivládny a frčíte dalej
aj fico, kalinák a gašpar nechali do protestujúcich strieľať gumovými projektimi, aj oni oblievali protestujúcich vodnými delami a slzným plynom? Ten, kto pracuje pre národ a má občanov rád, , takéto prostriedky nepoužíva. Všimnite si kto to robí! Robí to len a vždy modrá falanga
vyhrážkou demisie si upevnuje svoju moc a pocit že je žiadaný. neodstúpi, on sa len s nami hrajuška
to isté robila aj radičová, tiež sa im neustále vyhrážala že odstúpi. takto ich vydierala a to isté robí matovič ale ten to robí nielen medzi svojimi ale hrá to na celom národe
to isté robila aj radičová, tiež sa im neustále vyhrážala že odstúpi. takto ich vydierala a to isté robí matovič ale ten to robí nielen medzi svojimi ale hrá to na celom národe
konečne. ON VIE žE JE NESCHOPNý RIADIť štát, hľadal len vhodný dôvod, na ktorý svoj odchod by mohol zvaliť, aby mohol odísť s pocitom že odchádza so cťou. Svoj odchod podmienil tým že nechce niesť zodpovednosť za verejné zdravie. Len odíď magore, je najvyšší čas
ale netešme sa, on nikdy neodíde. On len púšťa lampioniky nádeje
nie, neznamená. Pozitívny bez príznakov nie je chorý, ale musí byť v karanténe aby nešíril vírus a sleduje sa či sa do u neho objavia príznaky. chorý je len ten čo má príznakky . každý chorý ide do nemocnice
táto selfie-vláda sa len hrajká. oni nevedia vládnuť. Všetci sú to rozumovo zakrslí ľudia
liečia sa len chorí ľudia, teda takí ktorí majú príznaky. tí sú v nemocnici.
v domácek´j karanténe sú všetci pozitívní bez príznakov a tých neliečia. čaká sa len na to či po 10 dňoch sa prejavi ochorenie s príznakmi. ak sa neprejaví tak ich pravdepodobne otestujú či sú už vyliečení.
dostali sa z toho, teda sú vyliečení. Ich pozitivita bola bez príznakov. a teraz už majú test negat.-sú vyliečení
práve počúva svojho pána. Nerušiť https://ipravda.sk/res/2020/10/16/thumbs/mar…
vyliečení nie sú len z tých hospitalizovaných. vyliečení sú z celkového počtu infikovaných. teda aj z tých v domácej karanténe
už vedci vyskúšali liečiť covid aj liekom Escapelle? keď je účinný pri usmrtení spermií prečo by nemohol usmrtiť aj vírus po vniknutí do človeka
daj aj iné kraje
toleruje ich a mlčky s nimi súhlasí
Odporúčame