Krajči je babtista a exorcista. Z akej sekty si ty?
Krajči je babtista a exorcista. Z akej sekty si ty?
Krajči odstúpi až vtedy keď počet denne nakazených bude 2000, splní to čo diablovi sľúbil
Haščák má tému na knihu: Ako som zbohatol na neandertálcovh
:)))))))))))))))))))))))))))))
už dávno ma takto nepobavila informácia z médiií
možno ich nevyplácal tak ako mal, tak zamestnaci si svu mzdu jednoducho zobrali v naturáliách
čo je na tom čudné*? Majiteľ stavebnín si najal súkromnú bzpečnostnú službu na donútenie zamestnancov aby sa rozhovorili. Majiteľ sám išiel v podvodoch tak nechcel krádež hlásiť polícii.
lebo inkubačná doba je do 14 od nákazy
Jedno si musíme uvedomiť, lekári a zdravotný personál sú v prvej línii. Keď sa oni nakazia tak nás nebude mať kto ošetrovať. Preto im túto situáciu musíme uľahčiť a byť im nápomocní tým, že budeme zodpovedne pristupovať k ochrane pred vírusom. V prípade veľkého náporu onemocnení nemusia stačiť kapacity miest v nemocniciach a kapacity zdravotníkov. Berme ohľad na tých, ktorí zachraňujú životy
prečo netestujete len tých s príznakmi a ich kontakty? Dúfam že to tak robia.Hadám by sa ľudia bez príznakov nechodili dávať testovať
až sa čudujem že to stíhajú vyhodnocovať a neurobiť chybu
ten vírus je nielen nebezpečne infekčný ale aj vysoko inteligentný
+++++++++++++ presne, to bol ten problém
tiež by ma zaujímalo čo si o tom plagiátorovi mysleli ostatní účastníci summutu
nikto ho nečakal na letisku ? alebo prišiel kanálmi ?
ako to dopadlo s tou prímestskou dopravou. už to majú poriešené, alebo sa vozia na drezinách
Odporúčame