aj udavačík sa obrátil v pondelok. to bude sranda ked odíde z dlhým nosom
aj udavačík sa obrátil v pondelok. to bude sranda ked odíde z dlhým nosom
za nič nerobenie a nekonanie musia byť vzatí na zodpovednosť
nekompetentní babráci, na čo siahnu všetko doorú. tomuto drastickému opatreniu ste sa mohli vyhnúť keby ste boli múdry. hlupáci robia hlúpe rozhodnutia a lúzy nepredvídali situáciu a nechali to zájsť až takto ďaleko. . S touto bandou baranov nevyhráme žiaden boj!
To je informácia z Magoričovho FB? Asi by ste mali uverejňovať oficiálne informácie.
matovičovimi hoaxami nás tu dezorientujete
Anarchokapitalizmus je smer anarchizmu, ktorý presadzuje úplné odstránenie štátu
a čo pásavka zemiaková . nabudúce môže leško vypracovať štúdiu o jej žlto-čiernych pásikoch, ktoré sú symbolom anarchokapitalizmu.
Murray Rothbard, prehlásil: "Kapitalizmus je vrcholné vyjadrenie anarchizmu a anarchizmus je vrcholné vyjadrenie kapitalizmu.
na túto tému by mohla v OSN hovoriť
a čo urob pre to,aby krízu biodiverzity spomalila? Rečami sa to nespomalí
blbí mikulec asi nevie že ten núdzový stav bol len pre zdravotníkov
keď sa u tých pozitívn testovaných bez príznakov príznaky objavia idú do nemocnice
pozitívní s príznakmi išli do nemocnice a tam ich niečim liečia
a
pozitívní bez príznakov sú v domácej karanténe 10 dní , sledujú sa či sa u nich rozvinie onemocnenie. Keďže nie sú chorí tak sú bez odbornej liečby-
Hanba vláde baranov!!!
Hanba vláde baranov!!!
Hanba vláde baranov!!!
Hanba vláde baranov!!!
Hanba vláde baranov!!!
Hanba vláde baranov!!!
teraz máme liknavú vládu nekompetentných a nadržaných baranov a vidlákov
Kňažkovi uverím až vetedy keď zomrie na kovid. Inak robí platenú propagandu
Pozor, Pozor, je to udička a pasca. Zinkasujú vás policajti a udavači
Píšeš v duchu : Zachráňme MAtoviča
Prečo nasadzuješ svoju česť za takéhoto hňupa?
Odporúčame