v opojení sa tam zrodila myšlienky násilného prevzatia moci
v opojení sa tam zrodila myšlienky násilného prevzatia moci
juhás taký matovičovec na výzor: pracoval podobným štýlom: POKUS-OMYL
pokiaľ budú kuciakovci zasahovať do vyšetrovania cez Lipšica, prípad nikdy neebude vyšetrený
kedže bol vydieraný, prečo potom rozprával o tom ako ich našiel mŕtvych? Hneď by sa bo priznal k vražde
všimol si si tiež, ze nongender mu nesmečoval? Len Kollár sa snažil ako nadržaný cap. Ten nongender bol len chorý človek ale Kollár je úchyl
potom nech dá veci na pravú mieru. Len vieš čo , už by mu nikto neveril aj keby hovoril pravdu
potom prečo by sa priznával že strieľal. Keď nikoho nezastreli
mohla sa sudkyňa už po vynesení rozsudku, len tak spýtať: kto Vám poradil že dostanete za výpoveď zníženie trestu? Možno by aj pravdivo odpovedal. Zaujímavá by bola reč tela *Lipšica
z čoho platí Kuciak Lipšica? Asi všetky tie ocenenia Im memoriam, ktoré prevzal idú Lipšicovi. Alebo sa úfal že ten milion čo vysúdi pôjde cez nadáciu na lipšicov účet
jednej veci nerozumiem, Kuciak st. túžiaci po spravodlivosti si najme nečestného advokáta, ktorý mu medovými motúzmi spôsobil šok pri vynesení rozsudku.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :))))))))))))))))))))
prepá, zabudla som na :)))))))))))))))))))))))))))
viete ako by sa andruško, vrah, smial keby súd bral jeho výpoveď ako dôveryhodnú, za ktorú by dostal 7 rokov? Ten by sa celých 7 rokov rehotal že ako prekabátil súd.
pri Basternákovi nevypovedal len Andrusko. Možno výpovede ostatných svedkov boli dôveryhodné
Odporúčame