kde sa ukrýval Toth? Mám pocit že bol za kanaďanom Nikolsonom a pančovali Thremu
kde sa ukrýval Toth? Mám pocit že bol za kanaďanom Nikolsonom a pančovali Thremu
kočner plánoval založiť politickú stranu , preto potrebova zdiskreditovať politikov vtedajšej vládnej koalície a hlavne Smeru *SD. Po prevrate by spolu so sulíkom. matovičom, Kollárom Kiskom násilne prevzali moc v štáte. čo ak bol taký plán?
vyšetrovatelia ked chcú učiniť spravodlivosti za dosť, mali začať hľadať v zakázanej trinástej komnate
Starému kuciakovi zabili mu syna kvôli rozpútaniu vášní a on tie vášne ešte aj hecoval . On v konečnom dôsledku objednávateľom vyslal signál, že je s nimi a podporuje ich.
Aký to bol smútiaci otec?
Aj keby objednávateľom bol Kočner, kde má Kuciak istotu že ho dal zabiť z pomsty? Čo ak ho použil Kočner a spol. / silík, matovič, kollár, haščák, Nicholsonová/ na prevrat v štáte, aby sa dostal k moci so Sulíkom, Matovičom, Nicholsonovou, Kollárom. Čo ak bol takýto plán zámer. *To nikoho nenapadlo?
zabili mu syna kvôli rozpútaniu vášní a on tie vášne ešte aj hecoval . On v konečnom dôsledku objednávateľom vyslal signál, že je s nimi a podporuje ich.
Aký to bol smútiaci otec?
Aj keby objednávateľom bol Kočner, kde má Kuciak istotu že ho dal zabiť z pomsty? Čo ak ho použil Kočner a spol. / silík, matovič, kollár, haščák, Nicholsonová/ na prevrat v štáte, aby sa dostal k moci so Sulíkom, Matovičom, Nicholsonovou, Kollárom. Čo ak bol takýto plán zámer. *To nikoho nenapadlo?
nikto nič nepropaguje, také sú pravidlá, ktorých dodržiavanie tebe ale nič nehovorí
starý Kuciak k tomu rozvratu veľmi prispel. Mala som pocit že jemi nejde o spravodlivosť ale o hlavu Fica. Svojim angažovaním sa v rozvrate celé vyšetrovanie usmernil na vedľajšiu a nesprávnu koľaj
veď Fiona je jedna z mafiánov a kryje iných
+++++++++++++++++
plus mafián kollár, matovič a sekty
vypátrať vynášača a potrestať aj šíriteľa. Konečne by Todová sedela v chládku
Čaputová po raňajkách s premiérom a Kollárom: Nie sme mafiánsky štát
toto stretnutie mafiánov hovorí o tom že nie sme mafiansky štát:
V prezidentskom paláci sa na neformálnych raňajkách stretli traja najvyšší ústavní činitelia. Témou rozhovorov bola pandémia aj plán obnovy. "Rozprávali sme aj o rozhodnutí súdu v kauze Kuciak. Zhodli sme sa na tom, že bolo iné, ako sme očakávali, treba ho však rešpektovať," uviedla prezidentka Zuzana Čaputová.
ovečky keby nečítali a nehltali denník N a *Sme, napozerali manipulatívné relácie v TV nemuseli byť v šoku
Sami ste si tento šok spôsobili
táto hanba slovenského súdnictva sa musí tváriť spravodlivo , z čoho by potom žil
operie aj tenisky, veď mu zostal hrniec z mušiel
Odporúčame