To je jedno či by bol líder pravice puding Fígeľ alebo ktokoľvek iný. 6 strán nemá šancu spolu vládnuť. Nastal by tu totálny chaos. Jedinou výhodou by bolo, že by sa prestalo na chvíľu vo veľkom kradnúť, pretože by sa medzi sebou v boji o korytá pomlátili do krvi. Ale alternatíva proti jednotne združeným momentálnym zbojníkom to v žiadnom prípade nie je.


