Úplný súhlas. A po nich Mečiara, Slotu, Fica... A čo spravíš s ich nadriadenými oligarchami, pred tromi dňami som ich tu doslova menoval a môj príspevok sa jednoducho vyparil. V priebehu hodiny zmizol, akokeby neexistoval!!! Takže som zistil, že tu môžeme diskutovať o súčasných i bývalých politikoch, urážať ich do nemoty, ale akonáhle sa spomenú mená konkrétnych ľudí, ktorí sú za súčasný stav maximálne zodpovední, spácha sa hriech. Na Polobohov v ľudskom tele sa skrátka siahať nemôže. Ale skúsim to ešte raz:

