Výborný príspevok, len sa obávam, že je neuskutočniteľný. Skôr by som veril hnevu ľudu, keď už nebude mať položiť čo do úst a bude mu aj tak všetko jedno, že použije kosy, krompáče, lopaty, kamene, päste, nohy, kandelábre, stromy... A čo bude potom, po totálnej anarchii? Prídu ďalší záchranci, ktorým uveríme a kolotoč mafie sa rozbehne nanovo. Táto krajina je už tak prehnitá zlodejskými červotočmi, že nemá šancu na záchranu - to nehovorím ako pesimista, ale ako realista.


