Školskí odborári boli za Ficom. Nedohodli sa, ale sú ochotní ustúpiť
Dominik, v poriadku. Vynechajme z toho Zvolenskú a aj Fica a ukončime to tým, že stretnutie Fica už bolo zorganizované Pentou.
Pán Fico je dnes premiérom štátu - prečo konečne nezačne s preverovaním rozkrádania za vlád SDKÚ pomocou privatizácie alebo cez tlaky Penty na FNM? Veď tie peniaze sa nestratili len tak v lufte! Že to všetko sa koná cez x firiem? Každý urobí chybičku a keby sa povolilo dôkladné vyšetrovanie, tak by sa ich našli desiatky s následným obvinením a odsúdením! Ak ale niekto nemá záujem o vyšetrenie strát ťažkých milónov Eur rozkrádaním, tak potom, nehnevaj sa, je aj on sám podozrivý. Niekto s tým konečne začať musí, nemám nič proti tomu, keby šli sedieť najprv Malchárek, Bubeníková, Mikloš, Dzurinda, KDH-aci, Maďari... A pod ťarchou dôkazov aj Haščák a spol. A nech sa začne nová, čistá éra - Dominik, ale prečo sa s tým nič nerobí?