Djokovič pobavil bratislavské publikum a zdolal Kližana
Vynechaj z toho USA, tí tam naozaj nemali čo robiť, vždy sú na "nesprávnom" mieste, pracoval som dlhé roky s "Juhoslovanmi" práve v tých vojnových časoch v zahraničí a taký nacionalizmus, aký propagovali Srbi, tu bol naposledy za Hitlera. Chorváti a Slovinci len nechápali tú zlobu... Viem, Albánci sú otrasný národ, ale to tu napr. na Slovensku máme vziať do rúk zbrane a vyvražďovať Rómov, pretože sa nám tu premnožili??!!
Pre mňa bolo nepochopiteľné, keď športovec vyjadruje poctu nacionalizmu, toto tu už raz bolo - na OH v roku 1936!!! A to vtedy nemeckí športovci ešte nevedeli, k čomu naozaj príde. Srbskí baskeťáci, hádzanári a pod. museli vedieť v tej dobe o čistkách. A preto, napriek skvelej hre Novaka, ak sa hlási s srbskému nacionalizmu, s tým nemôžem súhlasiť!!! Nech poukáže radšej pri svojej sláve na zmierenie národov...