Dostal som za svoj príspevok iba samé plusky, ale tá smrdiaca ryba, ktorú som mal na mysli, je vlastne obrovský žralok - veľryba a tá smrdí stále a stále po celom Slovensku a nedarí sa nám na ten pach nájsť ani len obyčajný spray, nevraviac o antiséru.... Od Mečiara, cez Slotu, Dzurindu, Mikloša, Fica, Kaliňáka, Fígeľa, alebo ako sa všetci volajú - nie som zástanca ani jednej doterajšej vlády a strany, všetky a všetci nás doteraz oklamali a podviedli... A práve tými som myslel všetkých tých rovných a rovnejších!!! Nie je medzi nimi ani jeden záchranca národa, ktorými sa prezentujú a teraz konečne mínuskujte, že nie som prívrženec tej či onej strany!!!!


