A tiež o trinástych/štrnástych platoch rôznych príslušníkov bujaro rozvetveného štábu jednotlivých politických strán, o tisíckach zlatých padákov, v nie až tak astronomickej výške, ktoré boli zverejnené, no a - ale to si už dovoľujem naozaj priveľa:) - mňa by zaujímal "iba" druhý plat (rozumej vedľajší príjem) nielen najvyšších predstaviteľov Политбирa, ale aj jeho najvernejších prisluhovačov. A skutočné príjmy ich mocipánov - ale to keby sa človek dozvedel, tak by musel byť z toho šoku minimálne hospitalizovaný.:)


