Ale ja tomu náhodou verím, že nezamestnanosť bude jednociferná. Kradnúť sa bude naďalej, domáce firmy likvidovať, sprísni sa kontrola ľudí poberajúcich podporu v nezamestnanosti a jediná alternatíva, aby človek nezgebol od hladu bude ísť za podradnou prácou do zahraničia. Keď už bude zo Slovenska vyhnaných 400.000 občanov, nezamestnanosť môže dosiahnuť aj 9 percent.


