Vševedko Miro Šatan bol pri všetkých doterajšich medajlách pre Slovensko, v roku 2012 bol doslova zázrak, že sme sa dostali do finále, pretože sme tam mali práve VODCOV Mira, Zdena a tiež "starca" Handzuša. Rusi suverénne vyhrali všetkých 10 zápasov, nik nerátal so zlatom, striebro bolo neskutočným úspechom!!!
A keby sme nepovolali hráčov z NHL?!! Tak to by sme asi vypadli do béčka. Frustrovaní sú iba fanatickí fanúškovia.
No a hlavne si uvedom, ako hrá napríklad Kanada (hneď zo začiatku MS aj USA), keď jej hráči prídu na menšie plochy totálne nevyčerpaní po sezóne!!!!:):)


