Chmelár to povedal úplne jasne a zrozumiteľne: ktorúkoľvek zo súčasných možných alternatív budete voliť, všetci sú len prisluhovačmi oligarchov.
Predvolebné kecy, hádky, zvaľovanie viny jedného na druhého a sľuby a následné povolebné krádeže a prostredník vztýčený smerom k voličom od roku 1989 sú toho dôkazom. Tak fandime tým osvedčeným "svojim" naďalej! Olé!


