toto je znamy zoofil co to rad s bravmi robi...najlepsie v stáde
toto je znamy zoofil co to rad s bravmi robi...najlepsie v stáde
to sa este len ukaze ci sa Cina necha len tak pripravit o miliardove investicie ktore rozbehli v Irane. iran je pre Cinu strategickym obchodnym partnerom
a ked NATO moze podporovat a vyzbrojovat Ukrajinu, preco by nemohla Cina rovnako vyzbrojovat a pomahat Iranu aby ochranila svoje zaujmy na Blizkom vychode?
najlepsie bude ked sa neskor zisti, ze Iran nebol vobec blizko zostrojeniu jadrovej zbrane
potom sionisti vyzvu svojho Boha aby tych jadrovych vedcov aj s ich rodinami ozivil?
tak napriklad v libyii po jej """oslobodeni""" sa rozbehol trh s otrokmi a velmi sa mu dari
samozrejme aby im nebolo smutno na druhom svete, tak ich odpravili aj s ich celymi rodinami a pribalili im castokrat na cestu aj susedov.
v pripade AI im bude na rovnake mnozstvo ludi stacit tak do 10 pracovnikov, z toho traja sa budu venovat priprave kavy pre ostatnych
145 obeti ktore momentalne trpnu strachom co im to vlastne vpichli behom jedneho hudobneho festivalu
Europa sa zmeni a je pekne, ze sa vsetko nove skusa prave v EU
inak ludska tvorivost nema hranic... toto je naozaj skvely sposob ktoremu bude len tazko mozne zabranit. Vianocne trhy, MHD a podobne. ak vam pichnu nejake svinstvo tak to moze byt horsie ako ked by vas zastrelili (ako to este pred par rokmi robili). Potom zbrane vystriedali auta a noze a dnes elegantne nieco co moze vyzerat ako neskodne inzulinove pero.
preventivna akcia....proste sa rozhodli ze budu pokracovat vo vakcinacii proti covidu
pomyleny si akurat tak ty, to nema nic spolocne s Iranom a jeho obhajobou ale keby si trosku porozmyslal tak by ti mozno aj doslo, ze ked Izrahell s USA rozdrbu cely Iran na sposob Iraku / Syrie / Libyie, tak sa do EU pohne masa milionov migrantov z Iranu. A to my nechceme! nech je kazdy pekne doma tam kde sa narodil a ked sa chce premiestnit tak sa musi prisposobit a nie naopak
Takze to ze obhajujem Iran neznamena ze som vitac moslimov, prave naopak!
mozno ide o novy zvyk v ramci multi-kulti
"Vstupujem do vedenia tejto transformácie, nie z osobných záujmov, ale ako služobník iránskeho ľudu,“ povedal Pahlaví.
ach...to je dojemne a tak...a tak OBETAVÉ
ved sa nemusi zabrat uzemie a pripojit k USA. staci sa pozriet ako dopadli slovaci na svojom Slovensku. Zem nam nikto nezobral ale vo vlastnej krajine uz nevlastnime nic a o nas rozhoduju inde
ale si mu poriadne nalozil...chudak, aj zabudol ktora starana je prava a ktora lava, kde je hore a kde je dole
ze dobrovolne
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dobrovoln e nasilu, tak si chcel povedat?
ano diktuje zapad, co na tom nechapes? zapadny svet pomaha s utokmi (napr. USA) alebo schvaluje celu ackiu (Nemecko) alebo sa maximalne vyhrani, ze by zvolili iny pristup ale ved zidia vedia co robia, tak ich nechajme...
najdmi mi tu na Pravde clanok ktory je podobny tomuto a spocita kolko ich uz od Piatku 13.6.2025 vyslo aby si pochopil evidentne
Cichanouski sa preslávil protilukašenkovským heslom „Zastavte švába!“ Zatkli ho, keď oznámil plány vyzvať Lukašenka na zápas v prezidentských voľbách v roku 2020.
nuz vyzyval aby zastavil švába, tak sa dočkal a zastavili ho. terazmoze skusit nieco viac ostrejsie a vyzyvavejsie, snad v tom vezeni nezmakol
Odporúčame