Sťažuj sa v redakcii Pravda že šíri potom hoaxy debile
Sťažuj sa v redakcii Pravda že šíri potom hoaxy debile
co daj? nerozumies slovensky?
a ty mas co? len kopec blbych kecov
nauc sa najprv pisat po slovensky....toto ani google nevie rozlustit co je to za jazyk a co si chcel napisat
ty sa robis hlupakom zamerne?
my sme sa len prisposobili EU tak co zase fabulujes?
Daj ty nejaky dokaz. len tu bliakas a nic si sem relevantne nedal
hmm....toto je skor do rubriky "Okrajove informacie a pikosky zo sveta"
an EU chce pokracovat vo financovani vojny na Ukrajine a to aj ked USA sa rozhodli ze sa z konfliktu kotry vyvolali, stiahnu. To len ukazuje ako je dnes EU militaristika. Nehovoriac o 800 miliardach na program ReArm EU, ktory bude urcite vysoko cez 1 bilion EUR
zijeme v kapitalize, uz nie v socializme...takze zabijat vsetko rad zaradom. ci chore alebo zdrave. Staci jeden kus a cely chov aj o 1000 ks zlikvidovat
moj prispevok oproti tvojmu je ozaj uzasny...ty si nenapisal ale ze absolutne nic
Záver, ktorý urobila Európska komisia s Medzinárodným úradom pre nákazy (OIE) dávno pred vstupom Slovenska do EÚ pri rozhodovaní o tom, či vakcinovať, alebo nie, bol jednoznačný a typický pre trhové hospodárstvo: Vyliečiť stádo je podstatne drahšie ako ho zlikvidovať.
nech sa paci mozes si precitat tento rozhovor. Specialne potom odpoved na otzaku
Má vôbec SLAK rozumné riešenie?
Liečba aj so spomenutým rizikom recidívy – znovuobjavenia vírusu by bola v sumáre drahšia, ako keď ich všetky likvidujeme. Liečba a straty produkcie sú mimoriadne drahé. Predstavte si, že by tisíc dojníc ešte museli rok chovať, kŕmiť, bez produkcie. SLAK prináša závažné priame ekonomické straty, ale náklady vyvolané opatreniami na jej zdolanie sú násobne vyššie. Záver, ktorý urobila Európska komisia s Medzinárodným úradom pre nákazy (OIE) dávno pred vstupom Slovenska do EÚ pri rozhodovaní o tom, či vakcinovať, alebo nie, bol jednoznačný a typický pre trhové hospodárstvo: Vyliečiť stádo je podstatne drahšie ako ho zlikvidovať.
a ty zase veris ze baba si v blizkosti zasahu balistickou raketou pofajcievala cigaretu a nic sa jej nestalo
vam staci ozaj to ukrajinske seno predhodit auz idete ako motorova mys az do dalsieho rana nez dostanete dalsiu davku ukrajinskeho hnoja
oj oj....Miro, je pekne ze to povies tak ako to citis a tak ako to je ale nie si politicky korektny, takze pozor aby sa Ti to nevypomstilo. Aj ked si nas zlaty chlapec, tak spomienky uz mnohym vybledli ak nie priamo ze zabudli kto si a co si pre slovensky hokej urobil a mozes sa koli tomuto velmi rychlo ocitnut v nemilosti....bohuzial ale taka je dnes doba
necudoval by som sa keby ukrajinskeho....
psssst
tak skusim inak napisat
kolko stoji taka jedna balisticka raketa Iskander-M milionov ? 3,5 az 4 miliony dolarov? To su dostupne informacie z roku 2009. Rusi ich maju tolko, ze nimi triafaju ihriska a restauracie plne civilov. Na vojenske ciele im stacia lopatky a nadavky
nevadi, hlvne ze maze ine nazory ktore nekoresponduju s ukrajinskou propagandou
ale ale...uz sa tu maze jedna radost
esteze admin nevymaze tie "slusne" prispevky rusofobov :DDD
keby len rusom :DDDD
kedy zaplati za tento zlocin Kanada, USA a NHL???
NHL nesie obrovskú zodpovednosť za státisíce (možno milióny) zabitých ľudí v ruskej vojne na Ukrajine. NHL musí za to zaplatiť.
Chcel by som tiež zdôrazniť, že za zabitých a zmrzačených ľudí nesú zodpovednosť aj krajiny, v ktorých tento ruský občan mohol hrať zápasy NHL," priblížil s tým, že sú to USA a Kanada.
ak by Šašek nevyhovoval tak potom velmi dobry kandidat na tuto vyznamnu a dobre platenu funkciu je aj Jaroslav Naď. Splna vsetky podstatne poziadavky
Šašek je ale idealny kandidát na miesto generalneho tajomnika NATO. Jens Stoltenberg uz nema potrebny vytlak a mäkne. Tento byvaly premier Norska si uz viac nez dostatocne nahrabal a mal by ku korytu pustit niekoho dalsieho, naprikad Šaška. bolo by to od neho velmi pekne keby mu prepustil miesto
Odporúčame