Trump: Som veľmi naštvaný na Putina. Iránu hrozí bombardovaním, Moskve zničením ekonomiky
Ak dohodu neuzavrú, bude bombardovanie. Bude to bombardovanie, aké iránčania nikdy predtým nevideli, "povedal Trump.
USA su vovojnovom stave s Iranom? Jadrove zbrane si vyvija kde kto, tak preco nie Iran? Lebo Izrael? a nema nahodou Izrael tiez jadrove zbrane, ktore dokonca ani vyvijat nemusel? Ako iransky jadrovy program ohrozuje bezpecnost USA? Ved nemaju ani nosice ako by nieco take mohli dopravit na uzemie USA.
Takze nakoniec Trump neukonci konflikt na Ukrajine ale rovno zapali poriadny na blizkom vychode. To sa mame na co tesit. Nestacilo ze rozdrbali Syriu, je potrebne to tam poriadne rozkurit