ten je postihnuty uz davno slintackou a krivackou
staci si pozriet co za sprostosti vypisuje
ten je postihnuty uz davno slintackou a krivackou
staci si pozriet co za sprostosti vypisuje
udavac fizelsky, co nevies citat? co si z pomocnej skoly?
ta explozia sice nebola vidiet a zato aspon pocut....hodna celej miliardy EUR
:DDD
to je fakt....turci maju tiez skusenosti s genocidou armenov, nemci zase s genocidou zidov. Treba ich nechat poriadne vyzbrojit. Tych niekolko desiatok tisic americkych vojakov co tam maju im nestaci. Tych by sa hlavne mali zbavit
aleba nehovor....uz roky tu pisem, ze bola chyba ze europske staty jeden po druhom skoncili v NATO, ze sa mala vybudovat Europska obranna aliancia a zrazu si tuto myslienku osvojujete a privlastnujete po tom co USA uz neviem po kolky krat ukazalo, ze nema ziadnych spojencov ale len svoje zaujmy?? Takze aj vy co teraz otacate kabat ste sa stali dezolatmi?
bola to poistka proti tomu aby nemci nerozputali tretiu svetovu vojnu, kedze v kratkom case po sebe sa im podario vyvolat dve svetove vojny v ktorych zahynulo na tie casy velka cast svetovej populacie
teraz par desatroci po zjednoteni uz nemci vykrikuju, ze chcu atomove zbrane
to rozdelenie Nemecka bolo to najmensie co nemci mali za to co sposobili
opacna strana je EU? povedz tarajko, odkedy je EU vo vojne s Ruskom?
len hlupak ako ty si mysli, ze eskalacia napatia v Europe je to co nam prospeje
dezolat je to co vidis kazdy den v zrkadle
skrabaci z takychto nadpisov doslova ziju....cim vacsia citatelnost tym lepsie
ze vraj "mienkotvorne" medium ale urovnou sa vyrovnali uz davno bulvaru
mam pocit, ze EU odstartovala vojnovu propagandu
najprv to bolo len sem tam nejaky clanok, zvacsa v suvislosti s Ukrajinou ale to posledne spravodajstvo co sem posuvaju je uz neprehliadnutelne
nestacili dve svetove vojny, ze sa zacali a z velkej casti odohravali v Europe, uz sme zabudli a vsetci politici co teraz su u kormidla sa narodili uz v casoch mieru, takze je vojnu nutne vyvolat
uz je to otravnejsie ako strasenie covidom
tak preco nie Iran?
zda sa, ze bez Putina EU strati vyznam a zmysel zivota
im tam uz vsetkym naozaj sibe
vacsina nemcov chce atomovku.... no a nemaju USA na uzemi EU jadrove zbrane? Briti alebo francuzi by im radi nejaku predali mozno, staci sa len spytat. Kolko taka jadrova hlavica moze stat? miliardu EUR? Od Putina by ju mozno kupili za 50% zlavu
len ci to nacasovali dobre ... toto malo prist tesne pred volbami aby uz nestihla zareagovat a po volbach co uz
ak vyhra v odvolani, tak potom lepsiu reklamnu kampan by neziskala ani keby do nej naliala miliardu EUR
Madarsko, to uz nemci chcu aj trestat a vo vyhlade je zrejme aj Slovensko. Pokial sa Simecka nestane premierom, potom uz budeme chrumkavy
lebo nejde len o Francuzsko, predtym sa nieco podobne udialo v Rumunsku a to celkom nedavno a deje sa to iba v tych krajinach kde su lidri ktori maju vlastny nazor a nie je podla predstav Bruselu
ved prave....tak dlho ju vysetruju a ked ziska na popularite, ze je oznacena za najpravdepodobnejsiu vitazku dalsich volieb, tak zrazu sud rozhodne a to tak, ze nemoze kandidovat a je eleminovana ako dalsi kandodat na prezidenta v Rumunsku
aka "nahodicka"
ti inteligentnejsi pouzivaju termin "politicka objednavka"
Odporúčame