preco potom chceli na vojensku zakladnu na Kryme odovzdat USA? Naviac neboli ani v NATO. Si myslis, ze rusi su tak sprosti ako slovaci?
preco potom chceli na vojensku zakladnu na Kryme odovzdat USA? Naviac neboli ani v NATO. Si myslis, ze rusi su tak sprosti ako slovaci?
blizsia kosela ako kabat... o EU to plati dvojnasobne... neviem preco si ukrajinci myslia, ze EU ich chce zachranit a postarat sa im o lepsi zivot? Na Ukrajine, resp. co z nej nakoniec zostane, nebude nic patrit ukrajincom. A clenstvo v EU moze byt otazka horizontu niekolkych rokov, kedze Ukrajina sa bude musiet postavit cela odznovu. na clenstvo v NATO mozu zabudnut.
Preco si vlastne nevybrali neutralitu ako Rakusko kde Rusko aj USA garantovali Rakuske hranice po 2WW ??? Neviem o tom, ze by Sovietsky zvaz niekedy napadol Rakusko, tak preco potrebovali byt za kazdu cenu v NATO?
ukrajinci mali na vyber a to viackrat ale vzdy si zvolili dalsiu vojnu....rovnako ako aj teraz
je to silove riesenie po vzore USA
tam vzdy hucite, ked ich zlociny proti ludskosti a civilistom spomeniem, ze vdaka dvom atomovym utokom ukoncili skor 2WW vojnu a zachranili desiatky tisic americkych vojakov, ktori by padli pri dobijani Japonska
dalsi dokaz, ze Ukrajina mier nechce
Ukrajina a ukrajinci ale nakoniec prijmu ruske podmienky
EU zachvilku zacne mat svojich problemov viac nez dost vdaka zlym rozhodnutiam z minulosti a USA uz Ukrajinu hodilo za hlavu ako svoj dalsi nepodarenu pokus a aktualne sa uz len zaujima o preplatenie tych nielko stoviek miliard dolarov co ich toto dobrodruzstvo stalo
staci aby NATO prestalo s rozsirovanim smerom k Rusku
tak jednoduche
vitaz diktuje podmienky a pise historiu, nie porazeny
zvykaj si
nejaky dronovy utok ma prinutit Putina aby prijal Ukrajinske podmienky...
prisambohu, ze na tej Ukrajine vsetci uz ziju len z fetu
chcem ta posmelit aby si uz konecne potiahol na tych zlych rusov
mas velmi huste reci ale riedku stolicu ked by prislo na lamanie chleba
neprekvapuje ma, ze nechapes vyznam pointy a pleties si fakty s vymyslami
Co z toho co som napisal je blud?
Konal sa v roku 2014 Euromajdan?
Vyhral v roku 2014 prezidentske volby Janukovyc?
Mala opozicia na Euromajdane poziadavku aby sa prezidentske volby opakovali?
Pristupil Janukovyc na poziadavku opozicie ohladom opakovania volieb?
Nastal po splneni vsetkych podmienok opozicie protiustavny puc z ulice?
Konali sa opakovane prezidentske volby na Ukrajine?
no co chrobacik? uz vies odpovede? :DDDD
tak schvalne....sleduj :DDD
VY CHCETE BOJOVAT DO POSLEDNEHO UKRAJINCA
s Ruskom sa mali uz v 2014 viest diplomaticke rokovania lenze USA a jeho poskoci maju neutichajucu potrebu rozsirovat ten svoj zlocinecky vojnuchtivy agresivny spolok s nazvom NATO k vsetkym hraniciam Ruska aby ho mali pekne obkluceneho zo vsetkych stran
Ukrajinci dostali o co si koledovali a to iste caka aj Europu ak sa nespamata
ziadna zumpa, ta je v Kyjeve od Euromajdanu
USA si isu stale svoje heslo - USA na prvom mieste
do Ukrajiny zapad nalial nielko stoviek miliard dolarov a neskutocne mnozstvo zbrani a municie... ked s tym a s tymi vsetkymi sankciami Rusko aj tak vitazi tak je jasne, ze vojnu nema cenu predlzovat. Nikdy nemalo ale europska diplomacia je ako sipkova Ruzenka co zaspala, ak sa teda z nej medzicasom nestal Shrek co namiesto dohody chce len bojovat
Ukrajinske dobrodrustvo sa neslavne konci ale EU sa aj tak nepouci. Ani z vlastnych chyb, ani z cudzich ani z minulosti...
podla vsetkeho aj v USA, ktora ich paradoxne najviac podporovala :)
to sa nebojim, pravda je taka, ze ked pojde do tuheho tak slniecka vyhasnu a vychladnu ako prve
Ukrajinu a ukrajincov maju vsetci uz plne zuby co vsade pocuvam
Zelenskyj prisľúbil, že Ukrajina bude počas rozhovorov s USA v Saudskej Arábii "úplne konštruktívna".
Konstruktivne odovzdaju nerastne bohatstvo USA a zapadu a uzemia Rusku. Ukrajine zostane slava.
nezabudol, to zostane pre teba a tebe podobnych
ocikana slama u kravina ako podakovanie banderovcov za podporu
:DDDD
Odporúčame