tomu a povie, nezistna pomoc :DDD
co vlastne pozaduje EU od Ukrajiny za podporu a pomoc? a za umyselnu likvidaciu svojho hospodarstva?
tomu a povie, nezistna pomoc :DDD
co vlastne pozaduje EU od Ukrajiny za podporu a pomoc? a za umyselnu likvidaciu svojho hospodarstva?
Trump sa k Zelenskemu sprava presne tak ako sa ocakava ze by sa spraval k babke...nic ine totiz Zelensky ani neni. Je to americka babka. Problem s USA ako so "spojencom" je ten, ze kazdy spojenec nakoniec okusi horku prichut takehoto spojenectva. Takze s USA na vecne casy a nikdy inak :)
neopustaj sa...podakuj sa USA, ze ti dovolili dychat
ako poznate ze ukrajinci klamu? ked vidite, ze otvaraju usta
tak bude kapitulovat podla USA podmienok
pekne polku nerastneho bohatstva Ukrajiny amikom a zvysok Rusku
:DDD
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v pondelok pred rokovaniami ukrajinských a amerických predstaviteľov v Saudskej Arábii uviedol, že Ukrajina chce mier a preto
Ukrajina posiela dodatočné jednotky na posilnenie svojej cezhraničnej operácie v ruskej Kurskej oblasti.
tvoje najvyssie bozstvo - USA - si mysli pravy opak
zmanipulovane volby a to len preto lebo je udajne prorusky... keby bol proeuropsky a za zapojenie EU do vojny na Ukrajine, uz sedi na prezidentskej stolicke
najprv kandidovat moze a ked zvitazi, tak sa to berie asi ako pritazkavajuca okolnost a kandidovat uz nemoze... nejake podozrenia udajne...tie sa neskor ukazu ako bezpredmetne ale uz bude po volbach...aj takto sa robi EU politika do psej matere!!!
mimochodom zrusenie kritizovala aj v poradi druha kandidatka ktora neni "proruska". Nemali by aj jej zabranit v kandidature?
Rumunský krajne pravicový a proruský politik Calin Georgescu, ktorý vyhral prvé kolo minuloročných prezidentských volieb, nebude môcť v máji znovu kandidovať do funkcie hlavy štátu, rozhodla rumunská volebná komisia.
takze ti co to uz vtedy hovorili mali pravdu
dovod preco nemoze znovu kandidovat? lebo by vyhral znovu? v tom pripade by mali vyhostit alebo zlikvidovat tych ludi co ho aj volili. ked uz demokracia tak nech krv tecie vsade
...predvcerom, vcera, dnes, zajtra, pozajtra... atd
a aj vcera a predvcerom
tomu ver, ze Rusko si svojich vojakov v Rusku aj ponecha. To zahrna aj byvale regiony Ukrajiny
BYVALE
:DDD
Rusko proste nie a nie kapitulovat podla Zelenskeho podmienok
:DDDD
najlepsi postreh a komentar v diskusii !!!!
+++++++++++++++++++++++
nuz nemal ist bojovat na Ukrajinu ale ist robit politiku v USA a mohol byt on vo vlade a robit medzinarodnu politiku USA, take jednoduche
american si vsak potreboval bezpecne zastrielat do ludi lebo mu to uz chybalo velmi. ked sa situacia na Ukrajine stala velmi zla a jeho bezpecnost bola ohrozena, tak sa zbalil a vypadol z ukrajinskeho safari a teraz sa vyhovara, ze koli Trumpovi...
ani cela jeho rodina mu nerozumie, ktovie preco?
caka na noty z Bruselu
Asad bojoval proti USA a zapadu od Arabskej jari, s pomocou Ruska sa udrzal dlhsie ako USA cakali a planovali.
Ale uz je to v najlepsom poriadku. Treza si treba pockat nez tam syrska "armada" vyvrazdi vsetkych alavitov a ostatne mensiny a zacne sa tam raj na zemi. Toto si mimochodom priali aj ukrajinci - asimilovat alebo zlikvidovat vsetky mensiny aby oim tam nerobili rozbroje, hlavne ta ruska! Chlapci sa ale prepocitali a teraz chodia po celom svete a vyplakavaju o zlom Rusku
podobnost s Libiou cisto nahodna....
svet nie len Europa zase...uz preslo vela rokov od 2WW a tak je najvyssi cas spustit dalsiu svetovu vojnu v Europe. Ono sa sice obidve svetove vojny oznacuju ako svetove ale najvacsie boje a najviac obeti boli vzdy v Europe.
co chceme to budeme mat. ak chceme dalsiu vojnu, dockame sa jej
co zle urobil priemerny bezdetny jednotlivec tomuto statu, ze je na absolutnom platovom chvoste EU?
Odporúčame