si skutocny uboziak a aj sa tak prezentujes verejne
si skutocny uboziak a aj sa tak prezentujes verejne
Pravda siri bez hanby ukrajinske hoaxy
neverim tomu co je v clanku popisane ani slovo
„Vojna Ruska proti Ukrajine a jej dôsledky pre európsku a globálnu bezpečnosť v meniacom sa prostredí predstavujú pre Európsku úniu existenčnú výzvu,“ píše sa v záveroch vrcholnej schôdzky únie.
takze uz z toho robia aj globalnu bezpecnost... v dalsom vyhlaseni ocakavam, ze sa zmienia aj o galaktickej bezpecnosti
EU sa nepoucila, prekvapujuce je vsak, ze nas vedu v podstate vojnuchtivi lidri, ktori sa nepoucili z minulosti. V Europe sa proste musi aspon kazdych 50 rokov riadne bojovat aby europania mohli kapat ako muchy
obetovanim myslim genocida celeho naroda, neobyvatelna zona ako Cernobyl aby sme sa rozumeli
Brusel by nemal najmensi problem aj ked podla nich rusi su ti co vsetkych chcu pozabijat
podvedome uz ludom buduju obraz zleho ruska.... casom z rusov vytvoria neludi.... rovnaky scenar ako mali nacisti v Nemecku ohladom zidov
ked zabijes niekoho o kom si presvedceny, ze je podradna rasa, podclovek, tak maju vyhrate a vojna sa moze zacat
keby obetovanim celeho Slovenska porazili Rusko, tak to bez mihnutia v Bruseli europoslanci na cele s von Lajnovou schvalia
to sme viaceri tvrdili od zaciatku Euromajdanu 2014, USA si len zopakovali pokus z 2004 roku s nazvom Oranzova revolucia. V podstate USA zacali na Ukrajine svoje podvratne protiruske aktivity kratko po tom ako prepiteho a uplatneho Jelcina v Kremli vystriedal Putin
urobis lepsie ked sa zoberies a pojdes na ukrajinsky front bojovat proti tym rusom a nie tu mlatit prazdnu slamu neustale
o jedneho internetoveho trolla menej
to ta nemusi zaujimat
a co bez vojakov dokaze Zaluznyj viac ako Zelenskyj?? sa uz spamatajte konecne!! ak tam napochoduje NATO tak vas pekny zivot sa definitivne skonci. a preco? pre nejaku Ukrajinu, ktora nas zakazdym podrazila ked sa jej naskytla prilezitost?
Zaluznemu sa velmi lahko mudruje z Londyna....tam naspat na front ho poslat aj so Zelenskym a bude konecne mier
nazyvaj si tak doma svojich laskavo
ak ti to este nedoslo tak Rusko nemalo v zaujme zabrat celu Ukrajinu, obsadilo len uzemia kde je ruska mensina
porazene nebude len Rusko potom ale... Rusko ma navyse mnohonasobne viac jadrovych hlavic ako cela EU dokopy
do roka tu mas krachujucu EU ak sa nespamataju !!!
to musis povedat tieto tajne informacie v Bruseli europoslancom pretoze par dni dozadu nariekali, ze EU zaostava v zbrojeni s Ruskom. Aktualne schvalili naliat do zbrojenia 800 mld EUR a stale si myslia, ze to nestaci, ty krachujuce Rusko
Ukrajina nas taha do vojny s Ruskom, to je iste
rozdrbala si vztahy so susediacou krajinou ako aj s ruskou mensinou a dosledkom je ruska invazia ale to im nestaci. Ked uz idu ku dnu tak preco so sebou nestiahnut vsetkych
sa velmi tesim co vymysli EU. moze tam do tej ciernej diery s nazvom Ukrajina liat nezmyselne dalsie miliardy a mozno bilion euro naliat do zbrojenia, zatial co jej hospodarstvo zacina kolabovat. Ukrajine ale chybaju aj vojaci. Som zvedavy kto ako prvy otvori Pandorinu skrinku
a aby toho nebolo malo, tak tahaju celu Europu do vojny s Ruskom
EU teraz az do úplnej kapitulácie Okrajiny bude zúrivo debatovať co je potrebné podniknúť. Sme akurát tak celému svetu ako slávna EU uz len na smiech. Čoskoro si zrušíme vlastne hospodárstvo.
Micron sa zastraja a mysli si, že povedie Európu a všetci budú nasledovať jeho pokyny :DDD
vaha len tazko moze ist dole ked dnes aby motory splnali poziadavky aj eu komisie tak su konstrukcne ovela zlozitejsie. Tiez ludia su narocnejsi a vyzaduju viac kofortu, volant, radiaca paka a rucna brzda im uz nestaci. EV navyse vlacia so sebou tazke baterie, takze?
Odporúčame