viac nez vystizne a este aj pobavilo...na rozdiel od lidrov EU a UK
viac nez vystizne a este aj pobavilo...na rozdiel od lidrov EU a UK
zda sa ze ukrajinske vedenie krajiny sa s Ruskom dohodne az im dojdu vojaci. mohli by sice sa este aj oni zapojit do bojov proti rusom ale podla nich by to bolo uz zbytocne (sarkazmus)
nevedia povedat kolko je mrtvych pretoze najprv musia to co po vybuchu rakety zostalo nejako poskladat a identifikovat. najblizsie zautocia ukrajinci niekde ako odveta. nez sa dohodne vobec nejaky mier, tak este vela ludi zahynie...
Rusko hlavne nechce aby sa Ukrajina dostala do NATO, co zrejme ISW povazuje za kapitulaciu asi USA
podla ukrajinskeho zdroja pri zasahu Iskanderom zahynulo priblizne 2230 ruskych vojakov. Ukrajina neprisla o ziadneho vojaka akurat Dimitrij si zlomil pravu nohu ked ho explozia odhodila 685 metrov daleko
mna tvoje sexualne predstavy nezaujimaju...
treba sa k veci postavit pragmaticky. Pokial sa do konfliktu vojensky nezapoji NATO, tak zapad uz na Rusko vyskusal vsetko co mohol a nezabralo to. Mozu posielat na Ukrajinu municiu a armadnu techniku ale Ukrajine rychlo dochadzaju vojaci. Kto bude potom bojovat proti rusom? Ukrajinski politici?
noze netaraj zase, ved USA su nas najvacsi spojenec :DDD
ty si jeden z tych, ktori ked Ukrajina prestane existovat povedia, ze keby este jeden den vydrzala tak Rusko sa zruti
„Myslím, že sme urobili dobre, keď sme pred tromi rokmi pomohli Ukrajine a sankcionovali Rusko, a že v tom máme pokračovať,“ povedal Macron novinárom v portugalskom Porte.
myslim ze lepsie by urobili keby s Ruskom namiesto pozicie sily pouzili diplomaciu. treba nahlas povedat, ze aj Merkelova ma vacsie gule ako Macron
dnes presny zasah Iskanderom zlikvidoval cast vojakov 157. samostatnej mechanizovanej brigády. Takze treba v tom co Macron rozhodne pokracovat
ked bude Zelenskyj sabotovat mierove rozhovory tak nic tym neziska, len zomrie zbytocne viac vojakov a ludi. Rusko sa same od seba nestiahne, naopak Ukrajine hrozi, ze sa stiahnu USA.
odisiel ako faraon
vcera alebo predvcerom tu vyplakavali, ze co musi EU urobit a kolko mld euro investovat do zbrojenia aby sa Rusku vyrovnala a tak velmi za Ruskom nezaostavala ta slavna EU armada
nepoucili sa z COVIDu kde klamali tiez a nepoucia sa ani teraz
uz davno nepisu objektivne a este davnejsie prestali hladat pravdu
samozrejme, verim ukrajincom, ze rusi su strasne uz zufali a tak podobne ako japonci na konci 2WW, vytiahli svoju poslednu kartu ktorou su kamikadze
Zelenskyj vlastne cestuje po svete preto aby uz dopredu prijimal gratulacie k vitazstvu na Ruskom
nie je to nic nelegalne len otazka je ako vzdy povod penazi
USA ma same esa v rukach, co ma Ukrajina? samych ciernych Petrov, resp. v tomto pripade Volodymyrov
USA mozu stiahnut kompletnu pomocu z Ukrajiny, vypnut vojenske systemy ktore maju na Ukrajine alebo ich znefunkcnit a tiez zrusit pristup ku satelitom a dalsim klucovym veciam vdaka ktorym sa Ukrajina stale drzi.
do tyzdna zacnu prosit ked zistia, ze EU vie len rokovat a debatovat. Nikto sa v EU neobetuje pre Ukrajinu pretoze nikto nie je v tomto konflikte osobne zainteresovany
prvy pokus o konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou sa pokusili USA uz v roku 2004 prostrednictvom Oranzovej revolucie
nejde nevsimnut si, ze to trvalo necele 4 roky od skoncenia vlady Borisa Jelcina, ktory zacal ropredavat USA Rusko, cize v podstate hned ako sa po nastupe Putina k moci ukazalo, ze nepojde podplatit ako Jelcin, tak USA zacali pripravovat plan na znicenie Ruska pomocou Ukrajiny
a zatiali do toho uspesne aj EU
tomuto konfliktu sa dalo velmi lahko predist
naopak...muselo byt zo strany USA a EU vynalozene velke usilie aby konflikt vznikol a tiez aby vznikol a trval stalo stovky miliard dolarov. EU chce este minut dalsie par sto miliard euro len aby pokracoval. Az pokial Ukrajine nedojdu nakomplet vojaci. Potom si vrchnost EU hodi mincou ci rozputat 3WW vojnu alebo Ukrajinu konecne odpisu ako stratu. Ved skladat ucty nikomu nebudu.
vidiet hned podla odpovede, ako ta rodicia vychovali dement
venuj sa radsej namiesto komentovania tomu honeniu. v lietadle ludi vyviedli von za mensie veci a nikto nekritizoval rozhodnutie posadky lietadla, ked sa tak rozhodli
strasne sa trasie na stolicku premiera
toto bude dalsia cista katastrofa
Odporúčame