nikdy nim ani nebol....to mu len USA medove motuzy popod nos neustale tahali
v jeho pripade asi aj bielu linku
nikdy nim ani nebol....to mu len USA medove motuzy popod nos neustale tahali
v jeho pripade asi aj bielu linku
podla ocakavani Ukrajina naletela slubom USA ale nestacilo ani cez 100 mld dolarov ani sankcie a cas dochadza, takze Ukrajinu hadzu USA cez palubu, samozrejme nie zadarmo a pozaduju minimalne 50% drahych kovov ktore Ukrajina vlastni vratane tych, o ktorych este nevie. EU sa smeje cely zvysok sveta, ze zase svoju ulohu uzitocneho idiota pre USA, zobrala smrtelne vazne.
aj ked sa mi to samozrejme nepaci je uzasne sledovat ako si USA vzdy v Europe spravia poriadok po svojom, obzvlast s neschopnou EU. Preco si EU stale mysli, ze je rovnocenna s USA ako jej partner ked si USA s nou uz tolkokrat vytrelo svoj imperialisticky zadok???
ide len o zufalu snahu co najjednoduchsie sokovat svet a pritiahnut na seba co najvacsiu pozornost medii, len sa cudujem jej manzelovi
dalsi podobny co chcel sokovat svojim outfitom je zabudnuty syn Willa Smitha - Jaden Smith
zaujimave...ze dokaze prezit taku velku zmenu tlaku.... neviem ci by "hladinove morske zivocichy" dokazali prezit v hlbkach kde sa tieto zivocichy vyskytuju bezne
chcelo by to noveho Henryho Forda a nie tento neschopny TOP manazment ci uz v Jaguari alebo co my mame v Bruseli v europarlamente. Lenze dnes rozum nikto nehlada, kazdeho zaujimaju len "lajky"
ten interier....to navrhovali deti v skolke?
inak pekna ružovučká....taka ako pre Barbie
:DDD
dufam, ze top manazment dostane aspon zlate padaky
EU v ulohe uzitocneho idiota
:DDD
chudak chlapec...mal cely zivot este len pred sebou a za posahany zivot toho syrcana nemohol rovnako ani za to, ze rakuski politici a debilna EU sem za posledne desatrocie natahala miliony migrantov. Vsetci su teraz "sokovani" a migrant je vysmiaty ako leco
Scholzove krokodylie slzy a Merkelovej prdy vo vetre
zodpovedni bolest nepocitia, tu si uziju obycajni ludia
este par utokov ako tento ci ten v Rakusku a EU sa zacne radikalizovat
bude sranda
EU nech si za podporu Ukrajiny vypyta zvysnych 50% a laskavo vrati vsetkych ukrajincov na Ukrajinu
tolko k podpore USA na Ukrajine
paradne na tomto konflikte zarobili a este zarobia a nestalo ich to nic v podstate. takto sa do psej matere robia dnes vynosne obchody. pociatocna investicia USA na Ukrajine vo vyske cca 4 mld dolarov bude mnohonasobne presiahnuta. Dalsie miliardy potecu z EU, nielen vdaka surovinam ale aj zbrojeniu v NATO
:DDD
prosim prihlas sa ako dobrovolnik do armady UA a pomoz im ju znovu vybudovat
tu je ta velka skoda ty generalmajorporucikkapitanpodplukovnistamarsal
aspon v tomto pripade nejde o rasizmus co je pozitivne lebo inak by uz mimovladky a opozicia vrieskala o odstupeni vlady a predcasnych volbach aby sa dostali ku korytam, ktore si nedokazu udrzat ani jedno volebne obdobie
velmi progresivne...
takze ukrajinske velvyslanectvo na SR siri hoaxy?
Odporúčame