on o elektrine a ty o plyne ale ved nevadi
:DDD
on o elektrine a ty o plyne ale ved nevadi
:DDD
no aka nahodicka...neuveritelne ako to ten Visolajsky v poslednej chvili zase zachranil
zrejme najznamejsi lekar na Slovensku
:DDDD
taze len bombasticke titulky koli citanosti ktoru zase potrebuju koli reklmae, ktoru potrebuju koli peniazom
tzv. clickbait
lietadlo ktore vzlietalo bolo uz vysoko vo vzduchu takze by urcite k zrazke lietadiel nedoslo ale bol by to vazny incident. Dokonca aj toto sa bude vysetrovat, kto pochybil
zatlieskaj si Stanko
:DDD
stanko dnes sa uz po pristati netlieska ale ty mozes samozrejme ked len chces, aj pocas letu
:DDDD
teraz vas z toho ruskeho pluvanca dobre drhne ale... ale len sa zadrhnite
aspon bude svet konecne lepsim miestom
sranda ako stale tomu veria, ze na Ukrajine budu jednotky NATO a americke vojnove zakladne
to je neskutocne...toto bude vojna do posledneho zijuceho ukrajinca, potom si tam USA vytvoria 51 stat USA a bude sa volat Ukraindia
uz to tomu Zelenskemu vysvetlite.... jeho naivne predstavy o znizovani vojenskeho potencialu Ruska raketami bez toho aby umierali ukrajinski vojaci nebude fungovat. Nefungovalo nic s cim prisla Ukrajina za 3 roky ani to co vymyslel zapad. Ale povedzme, ze Ukrajina ziska vsetky rakety ATACMS a dalsie ine aby mohla utocit na Rusko bez straty vojakov a nicit mu priemysel, sklady, vojensku techniku a sklady... Co si myslia, ze Rusko sa na to bude len pozerat a necha sa takto hlupo porazit? Natlacte do ukrajiny dalsich 100 mld dolarov zo zapadu a nic sa nezmeni. Ak by sa nieco zacalo vyrazne menit v neprospech Ruska tak vytiahnu zolika a je po parade
tak som sa na chvilku zamyslel, kolko by trvalo Slovensku nieco taketo postavit... no nic. Musime dat dostavat dialnicu cinanom lebo sa jej nikdy nedockame
ten scenar vychadza z akeho stavu priehrady? Ked je uplne plna? Lebo predpokladam, ze v takomto stave sa nikdy nenachadza, mozno az na nejake vynimocne povodne
potom ale nech sa necuduju ked protibruselske nalady budu v EU silniet
Fico haji zaujmy Slovenska, keby tak nerobil a len prikyvoval Zelenskemu tak by tiez boli slovaci nespokojni.
mame proste smolu, ze plynovod ide cez Ukrajinu s ktorou boli problemy uz aj v minulosti ked na Ukrajine nebol ziadny konflikt
Zelensky bude hovorit Slovensku co moze a nemoze robit
mimochodom mozu sa tomu velmi lahko vyhnut, staci ked neurobia nic
no vidis...o teba sa tvoji rodicia nepostarali a tak tu za par centov musis denno-denne tapetovat od rana do vecera nezmysly
mavas aj nocne zmeny?
:DDDD
Slovensko este nic neurobilo (na rozdiel od Ukrajiny) a uz tu Zelensky obvinil Fica z otvorenia druheho energetickeho frontu.
Co ma ten clovek za problem?
dnes mas celodenku?
preco? ved ten znicili USA spolocne s Norskom?
holt mame smolu ze nasim susedom je Ukrajina a prave cez nu bol postaveny plynovod
nakonic nebude to prva ani druha plynova kriza vdaka Ukrajine co zazije Slovensko
horsie to bude s tymi cenami. A aj tie dotacie nebudu naveky. Zelena Europa zacne zase kurit drevom lebo nebude mat kazdy na drahy plyn
na ako dlho? alebo to garantuju Slovensku navzdy?
Odporúčame