ten scenar vychadza z akeho stavu priehrady? Ked je uplne plna? Lebo predpokladam, ze v takomto stave sa nikdy nenachadza, mozno az na nejake vynimocne povodne
ten scenar vychadza z akeho stavu priehrady? Ked je uplne plna? Lebo predpokladam, ze v takomto stave sa nikdy nenachadza, mozno az na nejake vynimocne povodne
potom ale nech sa necuduju ked protibruselske nalady budu v EU silniet
Fico haji zaujmy Slovenska, keby tak nerobil a len prikyvoval Zelenskemu tak by tiez boli slovaci nespokojni.
mame proste smolu, ze plynovod ide cez Ukrajinu s ktorou boli problemy uz aj v minulosti ked na Ukrajine nebol ziadny konflikt
Zelensky bude hovorit Slovensku co moze a nemoze robit
mimochodom mozu sa tomu velmi lahko vyhnut, staci ked neurobia nic
no vidis...o teba sa tvoji rodicia nepostarali a tak tu za par centov musis denno-denne tapetovat od rana do vecera nezmysly
mavas aj nocne zmeny?
:DDDD
Slovensko este nic neurobilo (na rozdiel od Ukrajiny) a uz tu Zelensky obvinil Fica z otvorenia druheho energetickeho frontu.
Co ma ten clovek za problem?
dnes mas celodenku?
preco? ved ten znicili USA spolocne s Norskom?
holt mame smolu ze nasim susedom je Ukrajina a prave cez nu bol postaveny plynovod
nakonic nebude to prva ani druha plynova kriza vdaka Ukrajine co zazije Slovensko
horsie to bude s tymi cenami. A aj tie dotacie nebudu naveky. Zelena Europa zacne zase kurit drevom lebo nebude mat kazdy na drahy plyn
na ako dlho? alebo to garantuju Slovensku navzdy?
Fínska polícia sa domnieva, že loď mohla poškodiť podmorské káble v predchádzajúci deň, keď ťahala kotvu po morskom dne.
:DDDD
vidim to tu casto ze KoZa ale netusim co to je. To je skratka pre KOlonialny ZApad ? Vdaka za vysvetlenie :)
tak prave cinska civilizacia je velmi kvalitna a existuje uz tisicrocia na rozdiel od tej americkej :DDD
To samo o sebe hovori o jej kvalite viac ako tisic dalsich slov. problem zapadneho sveta ale je, ze na kazdeho pozera a posudzuje ho podla seba. to je ale chyba
ano. maju v zalohe Taiwan alebo Tibet a v regione maju aj Juznu Koreu a Japonsko. Mozno sa USA zase podari husarsky kusok ako v Europe kde sa do seba pustili slovania a coskoro sa zacnu medzi sebou mlatit na dalekom vychode aj aziati
ja hravam jednu online hru a tam su cele ukrajinske klany s nazvami ako StandWithUkraine a podobne kde ti ukrajinci su schopni minut desiatky tisic EUR a takto tam bojovat proti zlym rusom
proste hrdinovia z Ukrajiny
:DDD
tak preto si tu
Vesele Vianoce
:DDD
cele od zaciatku to bol nezmysel, konflikt ktoreho vyprovokovanie vyslo az na 2 pokus a USA to stalo desiatky miliard dolarov. Dalsia vojna na Ukrajine potom cez 100 miliard dolarov. Len mrtvy nerozumie co sa tu deje. O co sa USA snazia od 90tych rokov a o co sa snazili uz od 2WW a z casti im to rozpadom ZSSR aj vyslo. Pri tom ale mali americki kovboji aj zostat
mas sice pravdu ze by klud nemali ale z uplne ineho dovodu. USA by si tam dosadili dalsieho magora, mozno este vacsieho. Zostava uz iba zautocit na Rusko jadrovou raketou aby ich vyprovokovali k nemyslitelnemu a potom rychlo do bunkrov, ktore nemame
:DDDD
Úplne ze v najlepsom poriadku
Vlastne to ani nestoji za zmienku teraz ked je v Syrii uz multi-kulti spolocnost a demokracia
strasne zlyhal...a bude zlyhavat aj nadalaj
:DDDD
na metodu ako si pravidelne "vyrokovat" lepsi plat maju zdravotnici
ti na to uz prisli davno a v praxi pouzivaju uz niekolko rokov po sebe a uspesne
Odporúčame