mas problem s citanim napisaneho textu alebo s jeho chapanim, najskor ale obidvoje
kde vlado pise nieco o Rusku? Ide len o postreh, ze dvojaky meter pouziva aj zapad na cele s USA
USA by preslo cokolvek, aj pouzitie jadrovej zbrane znovu
mas problem s citanim napisaneho textu alebo s jeho chapanim, najskor ale obidvoje
kde vlado pise nieco o Rusku? Ide len o postreh, ze dvojaky meter pouziva aj zapad na cele s USA
USA by preslo cokolvek, aj pouzitie jadrovej zbrane znovu
Na druhej strane su všetci ok? Toto ma byt to “vyvážené a objektívne” spravodajstvo? Uz okatejšie sa to robiť snáď uz ani nedá
Pre hlupáka každý hlupák
Nauč sa slušne diskutovať ked sa uz chces zapojiť do debaty
Alebo si mame najprv pýtať od teba povolenie ked chceme niečo slušne napísať so diskusie ?
Tu co mas v pivnici?
A ma Ukrajina nejakú dohodu s krajinami NATO?
Ako sa moze Ukrajina vzdať NATO ked s nim nevedie vojnu? Tiež do NATO moze vstúpiť krajina ktorá nie je vo vojenskom konflikte inak by sa muselo do konfliktu priamo zapojiť aj NATO co v tomto prípade znamená nukleárnu apokalypsu a to nikto riskovať nebude
To ta doma rodičia naučili takto diskutovať? Je to ich práca písať spisovne slovensky. Ked ti chirurg “poserie” operáciu tak potom si spomeň na to tvoje “aby si sa neposral”.
jedna medzinarodna blamaz Slovensku zrejme nestacila...
juhokorejska americka podrztazka nieco vyhlasuje? tak to by malo KLDR aj Rusko okamzite kapitulovat
v skutocnosti sa tesi, ze juhokorejsi maju na hranici s KLDR menej vojakov ale verejne musi opakovat to co mu nadiktuju americania. inak by do hodiny juzna korea prestala existovat
neda sa to citat co pisete a ani pisat uz neviete
Na nahrávke jeden z ruských vojakov opisuje, ako jeden jeho kolega mal za úlohu sa Severokórejčania stretnúť
zaznam ziskala ukrajinska vojenska rozviedka a zverejnila ho americka CNN.... no to bude urcite dalsia prauda alebo plauda?
a to udajne cely jeho program na vyvoj rakiet je len zastierka preto aby vyvinul a dodal vykonne raketove nosice pre ruske jadrove pumy. Kedze jadrovych hlavic ma Rusko viac ako samotne nosice bola Ruskom zadana poziadavka aby bolo mozne nosice znovupouzit podla informacii z nemenovaneho zdroja
paci sa mi ako USA a v NATO operuju s pojmom "interoperability". Ukrajinu chcu v NATO ale.... caka ich este vela prace
len ci Ukrajina bude mat tolko casu na vykonanie toho mnozstva "prace"
co teraz si pocne generalny tajomnik OSN? Mal by si to u Zelenskeho nejako vyzehlit, ci? :)
paci sa mi ako zrazu vytiahli na Muska, ze je v kontakte s Putinom uz roky a este lepsie je ta udička s návnadou ktoru tam media podstrcili - "Dodáva mu tajné informácie?"
ked to uz robi roky a vie sa to tak preco sa az teraz riesi? neni on z tabora podporovatelov Trumpa? mate nieco kompromitujuce aj na niekoho vyznamneho z kandidata z druheho tabora? Co ked Musk vyvija nove raketove nosice pre jadrove pumy pre Putina a Kima?
podavanie hromadnych vypovedi lekarov za ucelom zvysovania platov, je taky uz slovensky folklór
a preco nie ked to zakazdym zafungovalo?
mat takuto paku na zamestnavatela tak to aj ja tak urobim
uskromnovat sa ma vysledok len v tom, ze sa clovek prepadava v zivotnej urovni kedze peniaze si svoju hodnotu nedokazu udrzat a uz sme tu mali aj dvojcifernu inflaciu co je na eurozonu nevidane
hmm...kolko bude stat Slovensko vynovena hymna? Ci to pan Rozsa robi zadarmo? Ja le, ze toto sa deje ked ma prist v poradi uz neviemkolke utahovanie opaskov za ery samostatneho Slovenska. To si este pamatate ako nam Havel, Knazko a spol z tribun rozpravali, ze za 20 rokov dobehneme vyspely zapadny svet?
keby bola sama je uz po nej a prijemna smrt by to nebola...ani rychla :(((
nastastie v Europe nema Stellantis monopol na produkciu automobilov
konkurencia ho vdacne nahradi
horsie to bude s politikmi kedze pre spalovacie auta budu vymyslat stale dalsie dane, zvysovat existujuce a vymyslat ine znevyhodnenia az ludi dokopu k tomu, ze auto bude iba pre vyvolenych
podobne sa vyjadril svojho casu aj jeho byvaly "sef" z Ferrari Jean Todt ked ho bol navstivit a posedel so Schumacherom vonku, ze Michael plakal... kazdy si to vysvetluje inak a mnohi veria, ze je tam stale ale moze ist aj len o reflex. Ak sa budete do svetla pozerat a Vam zacnu po chvili oci slzit a tak je to mozno aj s jeho "komunikaciou ocami" alebo ze pri pohlade na okolie domu place...
v kazdom pripade jeho manzelka je obdivuhodna ze to s nim stale nevzdava...
Cinu maju USA v zalohe...hned po Rusku aj ked boli tu uz aktivity, ktore hrozili, ze USA rozputaju konflikt aj tam len potom si uvedomili, ze by to museli potiahnut same lebo EU ako aj dalsi clenovia NATO nemaju chut bojovat s Cinou len aby potvrdili statut supervelmoci pre USA
Odporúčame