v pripade rozsirenia vojny do Europy by vam zasoby na par dni boli k nicomu...len by to vasu agoniu predlzilo
v pripade rozsirenia vojny do Europy by vam zasoby na par dni boli k nicomu...len by to vasu agoniu predlzilo
pre nich urcite ale pre ostatnych nie kedze podobne videa maju tendenciu na socialnych sietach skor pribudat ako miznut :((((
USA si vybrali samozrejme vojnu kedze pre nich je tento scenar win-win ci uz ukrajina zvitazi alebo padne aj ked v pripade jej vitazstva by amici ziskali viac. takto aspon zarabaju miliardy na predaji zbrani, hlavne spojencom NATO a Ukrajine
ide o severokorejsky test rakety, nie juhokorejsky...to by USA ani japonsko neprotestovalo
urcite by to zvladli aj sami, staci si spocitat kolko muzov ma Rusko a kolko Ukrajina (minus muzi ruskej narodnosti a ti ktori zutekali na zapad)
ale ked im ukrajinci nahrali na smec tak boli by hlupi keby ho nevyuzili. cudoval som sa preco tam Rusko taha severokorejcov ale teraz je to uz jasne. lebo im to dohoda s KLDR umoznuje a zapad sa moze len prizerat
Internet je plny takychto videi ale zda sa, ze sa mladi nepoucia z nich. uz som videl vselico na nete aj smrtelnu havariu vysielanu nazivo, ako chalan skocil z mosta do rozvodnenej rieky a podobne pritom tam nebol zamer o samovrazdu podobne ako nim nebol ani tu. najbeznejsi su potom chlapci co behaju a skaci po strechach a lezu na rozostavane mrakodrapy resp. zeriav ktory je uplne na jeho vrchole, ci opusteny vysoky komin... som zvedavy ci este o nich budeme pocut... :(((
a kto ho ma nahradit, Kamala? aj v clanku sa jasne pise co si autor mysli o trumpovi, takze preto ta kniha teraz vysla. jej hodnota po USA volbach by bola nulova
alebo ho opustia... lepsie im totiz posluzi ako mucednik ako by sa onho mali starat do konca zivota
lepsie je potom zabit 300 mil americanov ako cakat kedy zatiahnu cely svet do vojny
tvoja logika
on sa ale nepytal na to co si ty myslis
rozumieme aky je rozdiel medzi slovami - má a mal?
dovod preco vychadza prave teraz je jasny, uz viac to snad ani nejde...nacasovanie je proste dokonale
zaujala tiez stylizacia clanku ako nevinne narazky v zmysle, ze Biden je sef Bieleho domu ale Putin je vladca Kremla, pritom obaja su prezidenti...
nieco o tom, ze Biden rozhodol aby USA znicili NS2 tam nie je? Ci toto je tabu lebo by to Bidena a USA neukazalo moc v dobrom svetle?
museli vidiet ze je tam prekazka takze bud si mysleli ze vlak dovtedy zastavi alebo chceli si dopriat este viac adrenalinu, ci pred hranou tunelu utecu pokial vlak bude spomalovat. neviem co sa to deje s mladymi dnes ale toto by ma ako 18 rocneho ani len vo sne nenapadlo. asi ide o socialne siete a snahu ziskat co najviac lajkov a pozornosti aj za cenu s hazardovanim so svojim zivotom. absolutne zbytocne. bud radi ak to preziju a nebudu mat trvale nasledky. staci jeden moment a je to. adeptov na Darwina je kazdy, rokom zda sa stale viac a viac. ak to chalani neaju, tak su favoritmi. a ich rodiny a najblizsi sa mozu trapit do konca zivota :(((
filmy s Bud Spencerom a Terence Hillom som miloval, su neoddelitelnou sucastou spomienok na moje detstvo...
mas na mysli tu pucisticku vladu ktora sa k moci dostala protiustavnym sposobom?
teraz dostane co si zasluzi aj s urokmi
presne ako Gorbacov, aj Zelensky coskoro pochopi s kym sa chcel bratat
rakusko medvede uz davno nakomplet vyhladilo a nikomu to nevadi ze nemaju ani jedneho ale do Slovenska sa uz aj "bratia" cesi navazaju
syndrom starsieho brata?
tak daleko im pamat nesiaha a v zapadnych manualoch sa o tom nedocitaju
Rusko ma najvacsie uzemie a najviac jadrovych zbrani na svete
skus sa zamysliet znova kto by jadrovu vojnu rychlo prehral.
stale nedochadza?
napoviem ti
cele ludstvo
uz mas postaveny protiatomovy kryt? Vyborne! ale je ti jasne, ze ti ta kartonova krabica na zahrade nepomoze, vsak?
Odporúčame