Nie vďaka pšenici ale!!!
Ale načo to takému ako ty vysvetľovať, radšej budem perly hádzať prasiatkam :D
Kľudne si položme další sektor na kolena. Za tých par mesiacov co bude rožok stáť o 1cent menej sa to “urcite” oplatí. A este si sem nastahujme z východnej Európy lacnejšiu pracovnú silu lebo slovaci uz nechcú robiť za 800€ / mesačne :DDD


