Jasne, ako taku sprostosť že Rusko bolo k ISS prizvané len z ľútosti
Nechaj si tie ke^2tiny pre svoju rodinu a príbuzných
Jasne, ako taku sprostosť že Rusko bolo k ISS prizvané len z ľútosti
Nechaj si tie ke^2tiny pre svoju rodinu a príbuzných
Len to akosi nevidiet
Skus študovať viac, mozno sa naozaj niečo aj naucis
Som nevedel že rozvojové krajiny vyrábajú jadrové zbrane, lietajú do Vesmíru a dokonca pristáli na Mesiaci ako v poradí len štvrtá krajina sveta :DDD
a ty “uderený”
sú zatlačovaní…
Uz sa to konečne naučte !!!
Ani len ten pravopis neovládaš ty e-mentál…
dodal západný predstaviteľ…
takýchto “článkov” s par vetami bez dôkazov a s anonymného zdroja alebo fiktívneho “západného predstaviteľa” je to “objektivne a vyvážene” spravodajstvo Praudy
Dobre mojkovia, podla vás rusi uz prehrali ale realita je taká, že konflikt pokračuje a ako skončí netuší nikto
my vieme, ze nenavidis Slovensko a slovakov, nemusis to sem neustale vypisovat a pripominat sa aby si zaujal pozornost
no co ty mongol, co povies na tu Libiu dement
prvypokus o prevrat na USSA sposob sa odohral uz v roku 2004 a dostal pomenovanie "oranzova revolucia". Vysiel len ciastocne a neskor sa na celo Ukrajiny zase dostal "prorusky" prezident. Preto prebehol v roku 2014 majdan a ked Janukovyc opozicii ustupil a vyhlasil opakovanie prezidentskych volieb, tak americke tajne sluzby pritvrdili lebo pochopili, ze by Ukrajinu znovu stratili. Bolo totiz evidentne, zeJanukovyca by v opakovanych volbach znovu volili vsetci ukrajinci ruskej narodnosti a hlasy by dostal aj od casti ukrajincov. Opozicia mala hned niekolko kndidatov lebo sa nevedela dohodnut na jednom a tak hrozilo, ze Janukovyc volby znovu vyhra, cim by potvrdil predchadzajuce volby, ze boli korektne a nie ako tvrdil zapad ze boli sfalsovane. Nasledne zacala obcianska vojna na Ukrajine pred ktorou si USSA a zvysok Europy zatvaral oci a veril ukrajinskej strane, ze ide o protiteroristicku alebo protiseparatisticku vojensku operaciu. Preto aj Rusko pouzilo oznacenie ŠVO
Nimand ta robil a tak to aj dopadlo
Naozaj? Posledn týždne si asi bol riadne naložený v liehu že mas medzery
No ako ty prechlastaný abstinent? Uz nemáš nic povedať k tomu smradu co si tu zasmradil? Fetka jedna…
Slabučké asi ako ten hoax s Blahovym ruským pasom :D
A ano, europoslanci zarábajú nekresťanské peniaze. Týka sa to aj Šimečku. Tam v Bruseli je socializmus a socialne istoty na najvyššej úrovni. Bývalí komunistickí pohlavári ktorí este žijú, môžu len slepo závidieť :D
Pilot a jeho rodina sa nachádzajú na Ukrajine,“ napísala Ukrajinská pravda. Rozviedke sa podarilo pilotovu rodinu dostať z Ruska ešte pred tým, ako vrtuľník pristál na severovýchode Ukrajiny.
mozno zvysok rodiny uz nezije alebo je mu ich osud ukradnuty
ved aj teraz si Fico moze byt isty vitazstvom
nikdy by som to nepovedal, ze slovenska pravica dokaze tak uspene ozivit politicku mrtvolu
...prídeš, zastavíš, zaplatíš a robot automaticky vyberie staré batérie a vsunie nové, nabité
urcite ti tam ten robot nevsunie nove, nabite, ale len nabite a to je velky rozdiel
EV by sa museli predavat bez baterie co by mohla byt schodnejsia cesta avsak dojazd aj s plne nabitou bateriou by mohol znacne kolisat a cena za nabitie by bola tiez ina pretoze niekto tu cenu baterii (ktora tvori gro ceny auta) musi zaplatit a preco by ju mal platit majitel auta, ktory kupil EV bez baterie?
zivotaschopnost EV sa ukaze ked vyrazne vzrastie cena el. energie a v pripade jej nedostatku v spickach sa budu automaticky odpajat rychlonabijacky, takze nabijanie auta moze trvat ovela dlhsie ako by si clovek naplanoval
asi si nepostrehol, ze predaj nehnutelnosti sa takmer zastavil
tvrdis ze Prauda pise sprostosti?
ja som len citoval co napisali. ak si sa naucil citat tak si to mozes sam overit
Odporúčame