ci bezpecnost reaktora s americkym jadrovym palivom je stale na rusoch?
:DDD
ci bezpecnost reaktora s americkym jadrovym palivom je stale na rusoch?
:DDD
dufam, ze aj v pripade nejakej havarie alebo vypadku / odstavky z dovodu pouziteho paliva ktore nie je od vyrobcu jadroveho reaktora tato spolocnost prebera na seba zodpovednost
to bola ironia ty tupe poleno
no jasne...co bolo to bolo
to by sa mohlo povedat aj o holokauste, naco ho neustale kazdy rok 12x pripominat?
zeleny toxicky caj vie sirit iba svoj jed
aj rusku zmrzlinu a ruske vajce...
btw svojho casu tu bol nejaky clanok ako nejaky retazec tieto vyrobky prebaloval do ukrajinskych farieb
darmo budes vysvetlovat chobotovi ako si to myslel....raz je chobot tak pise len same chobotiny !!!
uz som si zvykol ze pisu praudu
postupne sem obmedzujem aj pristup lebo admin si ani nekona svoju povinnost podla stanov ktore tu maju uverejnene
ty dnes teda perlis....takze nevitana zataz. tak to preto do nej investuje jednu miliardu dolarov za druhou, pretoze je to nevitana zataz
inak vo svete je dalsich 100 krajin ktore maju podobne problemy so susedmi, aj tam sa budu USSA angazovat a hrat na svetoveho policajta?
vies im to dokazat alebo len taras?
ver si comu chces chobot
++++++++
aspon vidiet kam sa dostali nase media vdaka zapadnemu vplyvu
hlavne vsetko zarucene a objektivne spravodajstvo
pfuj!!!
toto vyzera ko na objednavku
to potom LOH v Atlante kde doslo k teroristickemu utoku by museli "spojenci" znosit pod ciernu zem
ved este aj Juan Antonio Samaranch vtedy neoznacil LOH v Atlante za najlepsie ake svet zazil ocakavala kazda organizujuca krajina. USSA sa vtedy skoro posrali a zostali urazene dodnes
Zástupca vedúceho kancelárie ukrajinského prezidenta Andrij Smyrnov počas medzinárodnej konferencie o osobitnom tribunále v Kyjeve vysvetlil, že ukrajinský prístup „sa neujal“, pretože viaceré západné hlavné mestá vrátane Washingtonu sa obávajú, že by „na základe ruského scenára“ mohli sami čeliť trestnému stíhaniu.
:DDDD
tomuto ani ty neveris
oznacit Indiu za rozvojovu krajinu moze len negramot ako si ty
len v USSA dodnes velebia nacistickeho vysokeho funckionara a velitela technologickeho komplexu v ktorom sa upracovalo na smrt niekolko desiatok tisic vaznov
nastudovat by si si mal ty pokial sa chces zapajat do diskusii na ktore evidentne nemas mozgovu kapacitu
ty prauda
Odporúčame