Urcite bude stačiť v halách len vyvetrať a môžu dalej montovať zbrane pre Izrahell a Ukrajinu 👍🏻👍🏻👍🏻
Urcite bude stačiť v halách len vyvetrať a môžu dalej montovať zbrane pre Izrahell a Ukrajinu 👍🏻👍🏻👍🏻
dobre mojko
Zelensky Ti uz teraz dakuje 👍🏻😬😬😬
len si poriadne poplač, to ti pomôže a mozno sa ti aj uľaví
Ked nie tak sa skus este hodiť o zem, klidne aj opakovane az pokial sa ti neuľaví
dufam že na tých lodiach nemajú práčovne a ak ano, tak ich z bezpečnostných dôvodov odpoja od elektrickej energie a uzamknú ☝🏻
Vraciame sa pomaly naspäť na stromy… to je take progresívne 🫣
Ceny ropy na svetových trhoch v piatok klesli potom, ako izraelský premiér Benjamin Netanjahu vyhlásil, že Irán je „zničený“ a vojna na Blízkom východe skončí skôr, než sa mnohí obávali.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Pôžička je od toho že sa ma splatiť, to co dava EU Ukrajine je dar. A tie peniaze niekto bude musieť odmakať. Ukrajina z nich nesplatí ani JEDEN CENT ☝🏻 Ale nevadí, vďaka novým USSA a Izrahell dobrodruzstvam sa ceny uhľovodíkov dostanú na nové historické maximá a az dôjdu rezervy tak sa začne v EU ordinovať chudoba. Potom to dojde konečne všetkým a uvidíme ako bude Brusel posielať na Ukrajinu ďalšie desiatky miliard na predom prevratu vojnu. Uz najbližšie voľby v jednotlivých EU krajinách budú nastavovať EU politikom zrkadlo aké urcite nebudu chcieť vidiet.
Vypálenie zbrojovky? To musela byt mierová misia potom 👍🏻🙂
Česku republiku treba teraz pokutovať pretože zvýšili uhlíkovú stopu v EU
horelo a dymilo, no dobre dobre
zlatíčka v Praude, Irán neútočí, Irán sa len bráni a to všetkými možnými prostriedkami. Este bude veselo
urcite nech neodpociva v pokoji
rozsievaju vsade po svete peklo, tak nech v pekle horia aj naveky
akoze ako? ceny vsetkeho vystrelia hore a ked zacnu firmy krachovat tak zacne navyse k tomu vsetkemu este stupat aj nezamestnanost
americky prezident ma privelku moc a pravomoci aby to takto zostalo. navyse v kazdej krajine kde sa vojensky angazovali USSA sa situacia civilistov vobec nezlepsila, skor naopak. Jedine Izrahellu vyhovuje ked tam umiera co najviac irancanov, palestincanov... ked sa EU nezobudi tak bude jedneho dna uz neskoro. a mozno uz je neskoro. jednu zavislost (od RUska) sme nahradili este vacsou zavislostou (od USA)
Šéfka tajných služieb USA poprela, čo tvrdil Trump: Irán sa po minuloročných úderoch nesnažil obnoviť obohacovanie uránu
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/792253-…
ale Izrahell a USSA si vzdy nejaky dovod najdu alebo vymyslia
A pritom by stacilo pustit amikov k iranskej rope a plynu a nechat ich ju tazit a predavat a zrazu by na iranskych ajatolahov ani Izrael nemohol siahnut, rovnako ako sa drzi od SA alebo SAE
vzhladom k tomu co posledne roky vystraja USSA by ta to malo ale trapit, pretoze takto sa spojenec nesprava ako USSA
amici su schpni roztrhat akukolvek zmluvu ak sa im to nebude hodit
aj EU sa uz zacina velmi zaujimat o osud Druzby a dokonca jej opravu aj preplati. Ale uz je neskoro. Utoky na NS1 a NS2 boli len spravne rozohratou sachovou partiou USSA proti EU
jedneho dna ked ta najvyspelejsia AI (samozrejme nasadena v armade) ziska vedomie samej seba, pride k uplne jednoznacnemu zaveru - clovek je nielen pre sameho seba ale aj pre nu najvacsia hrozba... a rozhodne sa toto nerpimerane riziko preventivnym uderom odstranit
preventivny utok je uz dnes zapadom prezentovany ako obrana na najvyssej urovni, cize nejedna sa o utok v klasickom slova zmysle a nejde ani o agresiu pretoze utocnik sa len "aktivne" brani na uzemi svojho potencionaneho nepriatela
oni ich mozno aj sami zastavia a EU padne na hubu a bude utekat odprosovat na kolenach rusov. ALe na Putinovom mieste by som nposlal do EU uz ziadny energonosic. Nakoniec sme sa o to velmi usilovali cele roky a konecne sa to podarilo !!! Sme sa zbavili zavislosti na Rusku. Lepsie nacasovat USSA s Izrahellom tie utoky na Iran ani nemohli
teraz ma EU v hrsti USSA ale to ti urcite nevadi
arogatni, drzi, agresivni amici, bodaj by vam tam vybuchol ten Yellowstone
karma je zdarma a tu zafungovala prekvapivo velmi rychlo pre EU a najlepsie na tom je to, ze vdaka nasim "spojencom" USSA a Izrahellu
Odporúčame