Ľusia je meno tvojej starej?
Ľusia je meno tvojej starej?
muhahaha :DDDDDD
Írán odpálil silnou raketu v eskalujícím konfliktu s Izraelem a USA
Írán odpálil jednu ze svých nejsilnějších balistických raket, zatímco napětí s Izraelem a Spojenými státy na Blízkém východě dále eskaluje. Raketa známá jako Khoramšahr představuje klíčovou součást íránských schopností strategického odstrašení. Její nasazení signalizuje nebezpečný posun v konfliktu, který by mohl přetvořit regionální stabilitu.
USSA nech idu dpč uz konecne
Este keby si ty úbožiak jeden nešťastný vedel aky je rozdiel medzi dezinfekciou, dezinsekciou a deratizaciou
Dúha nad bombardovaným Bejrútom
15.03.2026
V nedeľu 15. marca 2026 zdobila oblohu nad Bejrútom veľkolepá dúha, keďže z južných predmestí libanonského hlavného mesta stúpal neustále dym.
ake poeticke...skoro ako sonet "Humanitarne bombardovanie" od Vaška Láhvu
co sa docitate v Praude
Dúha nad bombardovaným Bejrútom
15.03.2026
V nedeľu 15. marca 2026 zdobila oblohu nad Bejrútom veľkolepá dúha, keďže z južných predmestí libanonského hlavného mesta stúpal neustále dym.
teraz si predstavte rovnaku titulku a videjko s bombardovanej Ukrajiny
uz to ale poriadne prehanate v tej Praude
Nezabudni na frau Merkel a jej legendárne “zvládneme to”
Ako to nemci nezvládajú su toho plne noviny posledne mesiace. A nielen nemci ale aj další zapadne krajiny. Obzvlášť Rakúsko vyplakáva
Prauda
Titulka
15. deň: Teherán označil Ukrajinu za legitímny cieľ útokov
Čo je v článku
Ukrajina by sa mohla stať legitímnym cieľom pre Irán, vyhlásil predseda Výboru pre národnú bezpečnosť iránskeho parlamentu Ebráhím Azízí…
Vojnová propaganda západu na plne obrátky bez hanby a studu
Ak si kamarát s USSA a nakupujes od nich zbrane za miliardy dolárov a spolupracuješ tak sa ti prepečie aj spackaná vražda opozičného saudskoarabského novinara na SA ambasáde na území Turecka. Korunný princ SA je nevinný a prikaz na vraždu, rozštvrtenie tela a rozpustenie v kyseline vydal duch svätý v tvojej sprostej makovici
Sankcie. Ked da USSA na svoj sankčný zoznam aj EU jedného dňa a všetkým ostatným krajinám pohrozí sankciami ak budú s EU obchodovať aj naďalej, tak pochopíš. Ale uz bude neskoro. A ta zámienka sa moze nájsť velmi rýchlo napr. “neochota” darovať Grónsko USSA
Troll tvoj názor tu nikoho nezaujíma
Ropa neprúdi od 27.1.2026 a Ukrajinci povolia kontrolu az teraz, pomaly po 2 mesiacoch? Ozaj “dôveryhodný partner” a transparentný krok
Zdá sa, že sa nakoniec Trump tak rozstrieľal az sa nakoniec trafil do vlastného kolena. Bombardovaním ropných iránskych zariadeni a umiestnením PVO na tie v okolitých štátoch, dal Iránu recept na porážku USSA. A to sa este nezačali prejavovať teroristické bunky v Európe a v USSA. Je naivne si myslieť, že pravo zabíjať patrí iba jednej strane. Neviem co povedal alebo ma Izrael na Trumpa ale tu sa velmi prerátal Donald, že do max. 4 týždňov bude Irán “slobodný”.
Klasicky troll, príspevok je o A a on začne riešiť tému B
Uz došli?
:DDDD
Jasne ty mešuge, Ukrajina da dole jadrovú veľmoc
Ja hlavne nikomu nic neprikazujem
Slovenské média ale neinformujú objektívne svojich čitateľov a začínajú viac pracovať ako nástroj západnej propagandy a to je este horšie ako ta neobjektivita v článkoch
Pravdu ktorej hňup ako si ty nemoze rozumieť
Kto to kedy videl aby v západnej kolonii rástli platy? Presne na to su kolónie aby mohli rast ba západe platy. Dnes sa doba zmenila takze sa krajiny neobsadzuju vojensky ale hospodársky ale pointa nie.
Odporúčame