a čože si ty v živote dosiahol také skvelé, že si dovoľuješ hodnotiť iných???
a čože si ty v živote dosiahol také skvelé, že si dovoľuješ hodnotiť iných???
a ty si sprostý klamár, ktorému admin zablokoval niekoľko účtov pre porušenie pravidiel slušnej debaty
a aj nám povieš, prečo ti tie nicky zablokovali? Žeby preto, lebo už admini už nezvládali vysokú úroveň tvojích príspevkov? :DDDDD
Ak niečo tvrdíš, mal by si to aj nepopierateľne dokázať, ale ty nemáš v ruke nič, iba drísty, ako vždy a vo všetkom
Povedz šéfovi vašej trollej farmy, že som si myslel, že je inteligentnejší, ale pritom iba naletel na to, keď si z neho urobili trúda :DDDDD
Neviem, čo máš s tým bardejovčanom, čo také zlé ti urobil, ale už je trápne, ak majiteľ viacerých nickov, ktoré mu zablokovali pre porušovanie pravidiel slušnej debaty, ide niekoho obviňovať z toho, že vraj má 2 účty
Mal by si vedúcemu vašej trollej farmy povedať, že s tým už dieru do sveta neurobíte :DDDD
Maco Pú, najprv si naštuduj túto problematiku a až potom sa púšťaj do diskuzií, lebo takto robíš iba hanbu tým, ktorí ťa živia :DDDD
takže týmto svojím tvrdením popieraš tvrdenie Wikipédie a dokonca aj čínsko-portugalskú Zmluvu o navrátení Macaa. Uvedomuješ si, že sa takto sám zhadzuje?
tak ty nevieš ani prčítať jednoduchý text? No teda, s tebou to je horšie, než som si myslel :DDDD
Takže tvrdíš, že Wikipédia klame? Takže tvrdíš, že zmluva medzi Čínou a Portugalskom o vrátení Macaa klame?
Všetci klamú, len ty to vieš najlepšie, lebo si vraj v tom Macau bol :DDDDD
Macko Pú, najprv si doštuduj napríklad vzžahy medzi Čínou a Macaom a potom sa možme baviť ďalej. Zatiaľ sa tu prezentuješ, ako demagóg, ktorý nemá vedomosti a preto vypisuje nezmysly. Čo máš s nickmi mcc321, mcc123 a ďalšími? Nebodaj ti ich zablokovali?
Žeby pre demagógiu a porušovanie pravidiel slušnej debaty? :DDDD
on je celý argument a preto tu mal nicky mcc321,123, teraz 322 a ktovie aký ešte. a vždy mu ich zablokovali...
nielen bardejovčan, ale aj Pražák, Brňák, Prešovčan, Svidníčan, Michalovčan, Bystričan...presne podľa tvojej logiky :DDDDD
študuj, chlapče, študuj a iste po čase zistíš, aké nezmysly tu vypisuješ :DDDDD
Skús si naštudovať veci a spýtaj sa uja Gúgla, že prečo potom o Macaou píše, ako o zvláštnej správnej oblasti Čínskej republiky Čo myslíš, čo tento štatút znamená? Žaby to, že má v rámci Číny zvláštne postavenie? :DDDD
Macao (tradiční znaky: 澳門; zjednodušené znaky: 澳门; pinyin: Àomén, portugalsky Macau) je bývalá portugalská kolonie, od roku 1999 zvláštní správní oblast Čínské lidové republiky. Rozprostírá se při ústí Perlové řeky do Jihočínského moře, 60 kilometrů západně od Hongkongu. Jedná se o nejhustěji obydlenou oblast na světě.
takže nevieš vymenovať... :DDDD
Nič iné som ani od teba nečakal. A potom, že kto píše hlúpe frázy :DDDDD
na Slovensku tých oligarchov zase až tak veľa nie je a sú medzi sebou silne previazaní a to tak majetkovo, ako už aj rodinne
To iba mentálne pomalší si myslia, že tí ich sú jediní spravodliví
mcc322 je klamár, ktorý tvrdí, že bol na Macau a pritom ani nevie, aké je štátne usporiadanie medzi Čínou a Macaom, ale ide urážať Blahu :DDDDD
Odporúčame