Spájanie strán? Dohoda bude ťažká
keďže tu máme skupinku zmagorených študentíkov, ktorým roky masírujú hlavy "experti" zo Zomri, je už jasné, že zrejme PS a spol voľby vyhrajú. Je to presne situácia, aká bola pred víťazstvom SDK a následným vznikom SDKÚ a ich vlády, ktorá trvala 1,5 volebného obdobia a potom sa nevedeli dohodnúť, kto a čo bude kradnúť a tak sa rozpadli
Presne takto to skončí aj teraz s týmito, lebo PSáci a hlavne ich zakladatelia sa nevzdajú priživovania sa na štátnych peniazoch, ktoré robia aj teraz, len ich médiá na to majú embargo
A Kiska je zlodej už geneticky, takže ten sa určite nezmení. Dokonca by som sa ani nedivil, keby našiel sudcu, ktorý zruší rozsudok Radačovského