prosím ťa, a kto to na vás útočí? Veď vy všetku oprávnenú kritiku na vašu adresu, na ktorú nemáte protiargumenty, okamžite označíte za útok a pritom to, čo predvádzajú vaše médiá, je tisíckrát horšie, pretože to sú poväčšinou klamstvá, ako tie telefonáty medzi Ficom a Vadalom...
A čo je medzi vami a SaS, to je len problém vás liberálov, lebo sa neviete dohodnúť, kto je väčší liberál :DDDD
Ale vaša "stratégia" je tak agresívna, že agresívnejšiu na Slovensku ešte nemal nik

